Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak hogy sokáig...

Mit csináljak hogy sokáig bírjam az alkoholt? (lent részletezés)

Figyelt kérdés
Szerdán megyek házibuliba és már délután kezdődik ilyen sütögetés stb... üres lesz a kecó így egész éjszaka a miénk. Viszont azon gondolkodtam ha már du. 3 kor elkezdek inni akkor mi lesz velem pl éjfélkor. Mert én úgy vettem észre magamon , meg másokon is igazából a legtöbb emberen hogy ha iszik úgy keményebben akkor 4 5 óra múlva teljesen bepunnyad és álmos lesz , fáradt nyűgös. Tehát értitek... Hogy lehetne végig úgy pörögni mint az elején mikor kezd hatni? hogy elekrüljük a punnyadást. drogok nem érdekelnek , volt hogy vettem 3 fél literes energiaitalt de legtöbbször ez előjön :D ha ráiszok már úgyse lesz olyan hatása mint az elején :D vagy ez képtelenség amit kérdezek? :D előre is köszi és bocs ha kicsit zavaros
2015. márc. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
minimum fél deci olívaolajat igyál meg az ivászat előtt. közben pedig sós magokat rágcsálj. :)
2015. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Punnyadj be 3-kor és pörgös leszel éjfélkor.
2015. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyfolytában alkoholt iszol, hanem váltogatod nem alkoholossal, akkor tovább "bírod".
2015. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pucuka69 válasza:
Igyál közben sok vizet,és folyamatosan "csipegess" valami kaját! Jó szórakozást!
2015. márc. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kérdeszd mek a Varga Ricsit ö bisztos tuggya xD
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
samarin gyógysó! 3 tasak 3dl colába feloldva! vigyázz erősen habzik. piálás előtt kb fél órával megiszod és sacc fél liter vodkát közömbösít. ja, gyógyszertár üv!
2015. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Corvin Ákos válasza:

Elméletileg egy kis szénhidrát (pl kenyér) előtte, közben és az segít az alkohol felszívódásában

Vagy ha elhányod magad legalább nem lesz olyan rossz az íze ;)

2015. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!