Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha meg ittam 2dl házipálinkát...

Ha meg ittam 2dl házipálinkát és berúgtam, de nem hánytam vagy ilyesmi, akkor jól bírom az alkoholt, vagy sem?

Figyelt kérdés
18 èves nő vagyok. Tegnap ittam, ma még egy kicsit másnapos vagyok. De azért azt hozzá teszem, hogy soha nem eszek sokat, mindig csak keveset. (175 cm, és 52-53 kg vagyok)

2015. márc. 1. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, kire használod a "jól bírja az alkoholt". Van aki arra, aki nem rúg be.
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
No offense, de ha már 2 decitől berúgsz, akkor mennyire bírod jól? XD Főleg hogy másnapos vagy tőle.
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Berúgtál, másnapos vagy... akkor nem bírod. :D 2 dl pálinka egyébként egyáltalán nem sok. :D Egy jó ivó annyival csak alapoz. Egyébként az, hogy nem hánytad ki rögtön, még az sem jelenti, hogy jól bírnád. :D
2015. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat, de egy picit szívtelenek vagytok!

Tegnap egész nap alig ettem. Mivel édesapám születésnapja volt, koccintottam vele délután! Aztán én el mentem a barátomhoz, és ott lehúztam üvegből 15perc alatt 2dl erős HP-át, ami után rá elszívtam egyszerre 2 szál piros Marlboro-t. Ugye az is számít ilyenkor, mert röktön beszèdülsz egy kicsit.

Végülis , mindegy. Csak érdekelt volna a vèleményetek. Puszika

2015. márc. 1. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, 168/54, 2 deci házi pálinkától maximum mosolygok...4 decinél már látszik, hogy ittam, de semmi bajom.
2015. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ügyes kis lány vagy, hogy ennyit ittál és nem hánytál, gratulálok.
2015. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Menci lányka vagy,és véletlenül sem nő...
2015. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mojjo ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, számít az, hogy mennyit ettél előtte, meg számít az is, hogy milyen gyorsan ittad meg. Szerintem nincs baj az alkoholtoleranciáddal, simán oké a korodhoz, testtömegedhez mérten.


A másnaposság elkerülésére az alkohol mellé/után igyál annyi vizet, amennyit csak tudsz. Ha közben nincs rá mód, akkor akár lefekvés előtt is, amennyi megy, egy litert is simán - sokat fog segíteni másnap.


Amúgy érdekes megfigyelni az eddigi válaszok színvonalát. Vagy inkább elkeserítő...

2015. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!

Köszönöm szépen!:-)

2015. márc. 2. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól bírod!:-). Én ennyitől a detoxban kötnék ki.
2015. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!