Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz az, hogy a whisky a rum...

Igaz az, hogy a whisky a rum a legjobb gyógyszer?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a bajra a legjobb gyógyszer a whisky és a rum.

Szerintetek igaz ez? Mármint a búfelejtésre :)


2015. ápr. 17. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
A legtöményebb szeszek között vannak , émelygést és kellemetlen hatást adnak . Akkor inkább minőségi bort iszok termelőtől .
2015. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem! A jo pálinka legalább olyan jo!!!!
2015. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
DE a jó pálinka mit jelent?
2015. ápr. 18. 00:25
 4/10 A kérdező kommentje:
mármint most szakitottam és a barátom azt mondta hogy jobb nem is lehetne, mint a whisky és a rum a bánat elviselésére
2015. ápr. 18. 00:29
 5/10 Phoney ***** válasza:
100%

Ha tombol a vihar és reng a hajó,

Segít egy heveny delírium,

És fejhetik tőlem a teheneket,

Mer' a legjobb gyógyszer a whisky, a rum.


– MacWedel, a kalózkísértet

2015. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindegy mitől rugsz be?
2015. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem tudom más hogy van vele, lehet hogy csak nálam van így, de nekem a sok alkohol az aktuális hangulatomat/lelkiállapotomat erősíti fel. Ha jól érzem magam és vidám vagyok, akkor azt, de ha csak egy kicsit is le vagyok törve, vagy valami nem teljesen okés, akkor azt, nagyon is. Szóval szerintem rossz hangulatra inni, búfelejtőnek, a létező legrosszabb dolog, amit csak tenni lehet, mert az eleve meglévő sz@r lelkiállapotot fogja csak sokszorosára erősíteni. Aztán persze lehet, másnál máshogy működik...
2015. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs, leginkább akkor akarok nagyon inni, ha valami iszonyat feszült vagyok, ezért most jan 1. elsején az egész család arra ébredt, hogy én jó néhányszor teli hányom a vécét, ráadásul úgy, hogy nem volt felhajtva a tetteje.

A kérdezőnek az javaslom viszont, hogy nem old meg semmit, ha a bánatában iszik másnap pedig még rosszabb lesz.

2015. ápr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8


Ezér kell folyamatosan inni,nem szabad kijózanodni.

2015. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!