Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Még nem vagyok másnapos, de...

Még nem vagyok másnapos, de holnap az leszek. Elôre felkészülni lehet?

Figyelt kérdés
Holnap táncórám lesz mert kézsülünk a ballagásra stb. Nem szeretném beálítani full másnaposan. Mit tegyek, hogy holnap ne legyek az?

#alkohol #másnaposság #hétfôn nem szabad inni #akkor miért ittan b+?
2015. ápr. 20. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne részegedj le úgy, mint a csacsi.

Ez a tavasz trükk nekem mindig be szokott jönni.

2015. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál nagyon-nagyon-nagyon sokat. 2 litert legalább. A másnaposság legtöbb tünete a dehidratáltság miatt van.
2015. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még lefekvés előtt lehetőleg. Meg az se baj ha eszel normálisan a bebaszás előtt & nem iszol hányásig.
2015. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Táncóra előtt rúgjál be. Így nem más-, hanem aznapos leszel.
2015. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges,bhogy az utolsóra hallgatok.
2015. ápr. 20. 22:00
 6/8 mahjong ***** válasza:
100%

A) Ne idd le magad a sárga földig

B) Ha ez nem lehetséges, akkor lehetőleg egy fajtát igyál. Én tömény után hamarabb kilábalok, ha borral vagy sörrel rúgok be, az elég tartós eredményre visz.

C) Ha lehet, minőségi piát igyál, ne kevertet/hubit/olcsó folyóbort. Minőség nálam nem drágát jelent, hanem tiszta/nem pancsolt italt.

D) Igyál sok vizet. Este is, miközben piálsz, meg másnap is.

D) Legyen az ágyhoz készítve egy ásványvíz, illetve (ha "csalni" akarsz) akkor egy algopirin. Ha tartottad magad a "sokat de csak egyfajtát" szabályhoz, akkor másnap megihatsz egy felest/pohárral abból a piából, amit előtte este ittál. Kutyaharapást szőrével, mondják ugyebár, és működik is a dolog ha nem hányod szét magad azonnal vagy nem vagy még mindig részed, mert akkor inkább csak rásegít.

Egyél másnap! Lehet, hogy szar a gyomrod, de segít talán kicsit hamarabb felszívni a piát.


Táncóra előtt pedig: duplán fürdés (reggel ébredés előtt, utána táncóra előtt), fogmosás, és hónaljdeo használata, mert ha megizzadsz akkor beza piaszagú leszel.

2015. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mahjong ***** válasza:
100%
A fürdés jó ébredés után is XD
2015. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet igyál kocsmázás közben, az kimossa a fejfájást okozó aldehideket. Minden feleshez egy fél liter vizet meg kell inni! Jól mondja az előttem kommentelők egyike a dehidratáltság miatt fáj a fejed...
2015. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!