Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha bolt előtt egy 15-17 év...

Ha bolt előtt egy 15-17 év körüli kamasz megkérne hogy vegyél már neki piát és kifizeti, te megvennéd neki? Felnőttek válaszát várom

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert simán megbüntethetnek érte - volt is már rá példa, hogy "beépített" kamaszok kérték meg a felnőttet és utána jött a hatóság meg az ejnye-bejnye.


Oldja meg, nekünk is sikerült.


A vbk-s válaszolóra meg egy szót nem szólok, az fs ital :D

2015. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg, nem fogok más helyett vásárolni. 17 évesen nekem nem volt gond piához jutni.
2015. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nagyon nem
2015. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen stilusban adna elo magat. En is megprobalkoztam mar ilyen idos koromban a pialassal es szerintem szinte mindenki mas is ugyan ugy, ... ha normalisan kerne meg, azt hiszem segitenek.
2015. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nem is olyan rég én is átéltem ezt, bár én nem kértem meg nagykorúakat hogy vegyék meg, hanem kerestem olyan helyet ahol kiadták. Amúgy én megvenném ha egy 16-17 éves megkérne. Nem biztos hogy jó neki ha annyi idősen keményen berúg, de ha én nem venném meg, megvenné más neki.
2015. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha normálisan megkér én segítek neki, volt már rá példa. 25F
2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!