Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholista vagyok valaki...

Alkoholista vagyok valaki segítene?

Figyelt kérdés
Mindenap iszok, legalább 5 fröccsöt 5sört ha nem iszok rosszul vagyok, apám mindig ad pénzt tudja hogy iszok mondja hogy ne igyak de azért ö is vesz nekem folyamatosan sört és nem tudok leállni mindig mondja hogy ne igyak de azért hozza nekem a sört, mostanába ö is elégé sokat iszik mit tegyek hogy ne kívánjam az italt? nem tudok rá nemet mondani mert hiányzik

2015. máj. 8. 05:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Segits magadon, az Isten is megsegit!
2015. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én akkor nem kívánom hogy ha teleeszem magam,majd kipukkadok,illetve ha nagyon lefárasztom magam(sok km biciklizés).Próbáld ki.
2015. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az már az első lépés, hogy felismered, hogy ez nem jó ez így. A legtöbb alkoholista nem látja mi a probléma származhat a rendszeres alkoholfogyasztásból. Szerintem is az lenne a megoldás, hogy valamivel lefoglald magadat (munka, hobbi, sport), mert akkor egyszerűen nem lesznek üres óráid az iszogatásra.
2015. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdés hogy hogyan felejtsem el az italt?
2015. máj. 8. 07:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi hasznos! megpróbálom jöhetnek még a tippek ötletek!
2015. máj. 8. 07:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik percről a másikra nem fogod elfelejteni,nehogy azt gondold .. a sóvárgás megmarad.Ezért kell más irányba terelni a figyelmet agyilag,de testileg is le kell fárasztanod magad.
2015. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vennék egy perselyt, olyan összetörős fajtát és elkezdeném abba gyűjteni az ivásra szánt összegeket, illetve az elején még a fokozatosság miatt napi 1 sört és egy fröccsöt megengednék magamnak. De a többi pénzt rögtön az elején a perselybe dobnám és kitalálnám mit fogok venni belőle. Fogalmam sincs ez mennyi pénz lehet, mondjuk naponta egy ezres? Abból egy év alatt már lehet egy használt kocsit venni, 5 év után már egy jobbat is. 5 év után ez 1825000 Ft lesz.
2015. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam le a dohanyzasrol, hogy bemagyaraztam magamnak: en nem is dohanyzom :) Csodalkoztak is az ismeroseim amikor megkerdeztek, hogy kersz egy cigit (?) ... erre en azt valaszoltam, hogy miert kinalsz meg, amikor soha nem dohanyoztam :D
2015. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudjuk helyetted megoldani, kérdező, mert ez akaraterő dolga. Tehát neked magadnak kell véghezvinni. Lehet, hogy meggyógyulni nem fogsz, de még mindig jobb egy száraz alkesz, mint egy naponta részeg.
2015. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!