Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány éves korotokban ittatok...

Hány éves korotokban ittatok először alkoholt? Hogy reagáltatok az ízére?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11-12 évesen ihattam egy kortyot a papa söréből. Nem ízlett, keserű volt. :D
2015. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már, régen volt. De olyasmi, mint az elsőnek. Valamelyik vasárnapi ebéd során megkóstoltam a szüleim sörét, nem volt jó. (azóta se jó ;)
2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%

12

széthánytam a belemet de az is pia, szóval megint megittam és így tovább és így tovább

2015. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom kisebb gyerek voltam, és vétetlen a lakodalomba valaki más poharát húztam meg, és úgy éreztem mindjárt kiköpöm ez olyan szar. De lenyeltem, mert az elég gáz lett volna. Aztán már szándékosan 15 évesen. Flakonos bort ittunk tisztám. Azt hittem csak azért olyan szar számomra az íze, mert kis taknyos vagyok és nem bírom. Jól berúgtunk.
2015. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen egy doboz sört vett nekem egyik barátom, hogy beavasson. Hát nem ízlett, mert keserű volt... Ma már imádom a sört, és nem azért mert alkoholos, hanem mert finom, hűsítő.
2015. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyilván gyerekként megkóstoltam a sörhabot. Nem győzött meg. Később is inkább a társaság miatt söröztem, bár egyes belga sörök bejönnek.

S persze pezsgőztem is szolidan szilveszterkor. Sosem szerettem a pezsgőt.

Annyira nem volt vonzó a dolog, hogy 20 éves koromig nem ittam. Akkor is sherryt, nem tudom, miért. Rossz volt (édesszájú vagyok, de italban csak a tokaji aszút szeretem az édesek közül, a többi kedvencem erős és kicsit sem édes), de az illuminált állapot poén. Azért annyira nem, hogy évente egynél többször elérjem, de fontosnak tartom az alkoholt az életemben.

De ez már nem volt kérdés. Bocs, volt 2 böjtnapom s ez szürreális, részegséghez hasonlatos állapotot idéz elő nálam.

2015. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan 10-11 éves koromban ittam először egy kis pohár házibort, nekem az már akkor is ízlett :D sört 12 évesen kóstoltam meg, az elsőre nem jött be, de most meg nagyon szeretem, inkább iszok azt mint üdítőt, pláne nyáron a nagy melegben, nincs is jobb.
2015. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 évesen ittam azt első korty sörömet. Kértem még. Fater nem adott.

13 évesen rúgtam be először. Még csak nem is hánytam.

2015. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsi koromtól (kb 8-9) kaptam apamek borából, egyedül először 15 évesen ittam egy pohar sört. 17/l
2015. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, talán 7, vagy 8 éves voltam, amikor a meggylikőrt megkóstoltam. Nem mondom, hogy rossz volt.
2015. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!