Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány éves korotokban tanultato...

Hány éves korotokban tanultatok meg főzni? És mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
A mai 16 éves lányok tudnak már főzni?
2011. júl. 27. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

13 éves koromban főztem az első komoly ebédet az egész családnak.

A jó pap is holtig tanul!:)

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Én 10 éves koromban kezdtem tanulgatni, 15 évesen már a pacal levest is megcsináltam.

22/L

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sok mai 16 éves nem tud fozni, de ne általánosítsunk. én már tudtam mert érdekel és szeretme is csinálni. már nagyon kicsi koromban a konyhában sertepertéltem. 10 éves korom korul már palacsintát, rántottát, tukortojást szval egyszerub dolgokat megtudtam csinálni.

21/L

2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 doboszoli ***** válasza:
18-19
2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

19 évesen, amikor összeköltöztem a párommal. Sajnos anyukámba nem szorult túl sok pedagógiai érzék, próbált ő főzni tanítani, de az kimerült abban, hogy "egy ekkora lánynak már illene tudni pörköltet főzni", valamint "bezzeg az én anyám már tízévesen odavett maga mellé segíteni". Hát kösz. Inkább nagy ívben kerültem a konyhát.

Aztán mikor magunkra kellett főzni, viszonylag hamar megtanultam egy csomó mindent. Most már recept alapján szinte bármit megcsinálok, és vannak saját receptjeim is, amik a párom szerint jobbak, mint amit anyukája csinál - ez azt hiszem, elég nagy elismerés :)

2011. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én(kikérem magamnak) 13-14 éves koromban...most vagyok 16L

Hála a jó égnek az ismerőseim körében is sokan ilyenkor már tudtak főzni,főleg mert ált.iskolában technika órán főzni tanultunk !

2011. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mondtam h nem kell általánosítani. Aki akarja megtanulja aki nemaz nem. Én pl nem vártam h anyukám kézen fogjon h na kislányom ezt így kell. Bementem a konyhába és kérdezkettem, átvettem a kevergetést, kostoltam. egy ido után már én csináltam.
2011. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már kb 10 évesen tudtam leveskockából levest, rántottát, ilyesmiket csinálni, 13-4 évesen tésztát, krumplit, tojást, virslit főzni, sült krumplit csinálni, most 15-höz közelítve nemrég főztem az első rakott krumplimat, a következő amit meg szeretnék tanulni a pörkölt. Ja és egyszerűbb sütit sütni is tudtam 14 évesen :)
2011. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12 éves koromtól kezdtem el tanulni a dolgokat... ma már nincs olyan amit ne tudnék megfőzni vagy sütni... 26/nő
2011. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!