Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hely ahol nem csalnak az alkoholos italokkal?

Figyelt kérdés
Csapolt sört mindenhol vizezik (aki tud egy helyet ahol nem kérem jelezze). Most hétvégén meg voltunk egy luxusétteremben, viszkikólát ittunk, de 10 elfogyasztott kör után is teljesen józannak éreztem magam, gondolom a szívószálas trükköt alkalmazták.
2015. jún. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

hmmmm, mondjuk először is Wihsky-Kóla


2, attól függ mennyit öntöttek bele,és hozzá mennyi jeget,és kólát...pl 2centhez 2dl kóla plussz jég (ami hígitja) még lehet gyenge,és 10től sem állsz fejre...


A csapolt sör meg mindenhol más (én ilyen sza...kat nem is iszok) vagy üveges,és német söröket.Vagy semmit...

2015. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy létezik, sőt.

Én még sose jártam úgy, hogy ne hatott volna a pia.

2015. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
95%
OFF: luxusétterem, whiskykóla? Ilyen most komolyan van? Lehet, hogy kib.szásból trükköztek csak nektek, mert whiskykólát rendeltetek a luxusétteremben. (Hasonló, mint igazi kemêny talponálló kocsmában tehet rendelni, zsírszegényet.)
2015. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:
77%
Akarom mondani tejet :D
2015. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a "luxusétterem" nekem is nagyon gyanús... :)
2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Csávónak már a meki is luxusétterem :D
2015. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!