Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen lehet ez a Antiquary...

Milyen lehet ez a Antiquary 12 éves 40%-os whisky?

Figyelt kérdés

ajándékba szeretném adni valakinek, akiről csak azt tudom, hogy a whisky-t szereti.

Nézegettem többet is, nem tudom melyik legyen:

Jack Daniels

Johnnie Walker

Jim Beam

Ballantines

Chivas Regal 18 éves

Canadian Special Old

meg ugye az Antiquary... több mint 8000forint literje, ezért gondolom, hogy csak nem lehet túl rossz.

Nálunk senki nem igazán ismeri a whisky-ket. Aki szokott inni, az adna tanácsot?

Előre is köszönöm szépen!



2015. júl. 1. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Antiquary a kérdésben szerplő többi whisky képest jobbnak számít. Ha Jack Daniels, Johnnie Walker, Jim Beam Ballantines négyesből az alap fajtákat vesszük.

A Chivast nem ajánlom, a Canadiant sem.

Persze jó lenne tudni, hogy akinek szánva van, milyen whiskyt szeret, mert ha amerikais, akkor mindenképpen egy idősebb Jim Beam, de ha csak single malatot iszik, akkor itt egyik sem jó neki. De az is lehet, hogy csak az alap márkákák alap italait iszogatja, és felesleges neki egy sokkal komolyabbat venni. Szóval nehéz úgy italt venni, hogy annyit tudunk, csak, hogy valaki szereti a whiskyt.

2015. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
Én egyáltalán nem voltam oda az Antiquary 12-ért, összességében a Jack Daniel's szintjére tenném. Ha csak annyit tudsz, hogy szereti a whiskyt, akkor nehéz ajánlani, de hasonló áron inkább valamelyik „színes” Jim Beam (Rye/sárga, Choice/zöld vagy Black/fekete), Old Grand Dad, esetleg a GlenGrant single malt, olcsóbbak közül pedig a Heaven Hill, vagy ha találsz, akkor Islay Mist Deluxe.
2015. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor t válasza:
Szia. Vehetnél neki kék Johnnie-t, egyszer kóstoltam, nem finomabb mint a többi, legalább is nekem nem jött át semmi, szerintem így 10ezer környékén nagyon nem tudsz mellé nyúlni, és ez ajándék, mindenképpen örűlni fog neki. :)
2015. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!