Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ivászatos történetek?

Ivászatos történetek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer annyit ittam hogy pisilnem kellett máskor meg berúgtam. Durva volt.
2015. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már böngészem egy jó ideje a múltéjjelt, így már nincs rajta újdonság, azért tettem fel a kérdést. Valami hasonló oldal linkje is jöhet.
2015. aug. 7. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
30 éve a sógorral egy vidéki kiskocsmában éjszakába nyúlóan söröztünk. Egyszer csak nem bírta tovább, és hátrament a pottyantós budiba vizelni. Világítás persze nuku. Nagy káromkodás, ordibálás, a sógor felhasadt szájjal jött vissza, mert valaki ült a budin, ő meg lecsurgatta.
2015. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában volt egy vidéki barátom, aki a haverjaival hétvégente nagy ivászatot szokott tartani. Jellemzően valamelyikük elcsórta a tanyakulcsot, aztán megvizsgálták a hordók tartalmát. Volt egy pince, amit különösen szerettek, mindannyian, mert az ajtaja előtt állt egy fiatal diófa, és annak pont marokba illőt törzse volt. Jól lehetett bele okádás közben kapaszkodni.
2015. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!