Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az baj ha férfi létemre...

Az baj ha férfi létemre utálom a sört?

Figyelt kérdés
és mindent ami alkohol 23F

2015. aug. 18. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én lány létemre imádom a sört, és mindent ami alkohol. :D
2015. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2015. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi probléma szerintem, de azért egy kicsit fura.
2015. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
16%

Hát semmi esetre sem féfias...

De mert lenne baj?

2015. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Én a rövideket utálom. A sört imádom! Nincs is jobb egy fárasztó nap után, vagy csak a haverokkal nyári melegben meginni pár üveggel. Nem tudod mit hagysz ki haver!
2015. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, miért lenne baj?

Én nőként pontosan ugyanígy vagyok. Se szilveszterkor, se a saját születésnapi bulimon, se semmikor még csak koccintani sem tudok, annyira rühellem az alkoholos dolgokat...

Nem tehetek róla, ez van. De nem látom be, mi lenne ezzel a gond.

2015. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, én sem szeretem. Én a töményebbet szeretem, amiben kevés a lé (kölcsönözve Jávor Páltól).
2015. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az alkoholos italokat, aztán mégis megvagyok :)
2015. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre utálom az ékszereket. Most ez baj? :D
2015. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Most, ha jól meggondoljuk, a sör keserű, nincs igazán jó íze, de még be se lehet tőle rúgni igazán. Régen nem volt más elérhető szénsavas ital, kivéve a székelyföldet, ahol gyöngyözött a borvíz. Forróságban jól tud esni egy korsó hideg sör, de télen én se bírok ránézni se.

Az alkoholfogyasztásnak a legkevesebb köze van az ízléshez, bizonyos szellemi szinvonal alatt zavarja az embereket az agyuk, ezért szeretnének szabadulni tőle, akkor is , ha eléggé gyenge processzorú példány. Ezt a hülyeséget nem csk hogy nem muszáj követni, hanem tanácsos is, mivel az embernek több pénze marad (pl. k..rvázni) és kevesebbszer kerül utólag kínos helyzetbe.

2015. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!