Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg sörtől és egy üveg...

Egy üveg sörtől és egy üveg somersby-tól be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
Az üveget úgy értem, hogy fél literes azt hiszem

2015. szept. 22. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Te inkább ne igyál. :D
2015. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Sommersby 0.33-as, amúgy nem igazán lehet berúgni ennyitől, esetleg csak akkor ha van valami alkoholérzékenységed, vagy már elittad az egész májad és nincs ami lebontsa a szeszt, vagy ha 40 kilós lány vagy aki soha nem ivott még és gyorsan bevered melegbe éhgyomorra.
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom, de ennyitol en mar becsiccsentek, az tuti, szoval lehet. En mar fel uveg sort megerzek, de alapvetoen rohadt ritkan iszok alkoholt, szoval lehet ezert is, hogy fejbe ut, plusz ha nem kajaltam, ha faradt vagyok, akkor is.
2015. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van, aki kólától is berúg :D Sok számít az állapoton, körülményeken, önszuggesztiós képességeken :D


Ez elég kicsiny alkoholmennyiség, meg lehet érezni, ha az ember tapasztalatlan vagy más okból érzékeny, de ténylegesen berúgni valószínűleg igen nehéz ennyitől.

2015. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy bugyuta kérdés, nem egyformán bírják az emberek az alkoholt, sőt ugyanannál az embernél ugyanaz az alkoholmennyiség különböző hatást válthat ki, attól függően, hogy az illető mennyire fáradt, mikor, és mit evett, milyen az egészségi állapota stb.


Egy üveg sör, és egy Somersby relatíve nem sok alkoholt tartalmaz, de vannak emberek, akinek már ez a mennyiség is megárt

2015. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én betudok rúgni ennyitől is.
2015. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50 km-es túra után nekem egy pohár sör is elég volt. Egy kipihent napon, 6 sör kell, hogy elkezdjek kábulni. Munka után 2 x 3 dl 11%-os sör is elég. :)
2015. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Legalábbis a többség ennyitől nem rúgna be.
2015. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#1 te inkább ne írjál!
2015. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!