Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti szeretitek a Jägermeistert?

Ti szeretitek a Jägermeistert?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla,erős ital? Mennyi mennyiségtől lehet tőle berugni?

Azért kérdezem mert én nem szoktam sokat bulikba járni,esetleg egy-két házibuli,de akkor általában mindig csak ezt iszom és még soha nem lettem tőle részeg

Kiváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra:)



2015. szept. 23. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc töményem. Nagyon szeretem az ízét, de ha Jagertől rúgok be általában nagy hányás a buli vége egyrészt mert finom és sokat beverek rövid idő alatt,(volt hogy fél liter lement egy óra alatt) másrészt meg az ilyen édes cuccok felkavarják a gyomromat, a Hubertus még jobban tönkre vágja, mostanában inkább vodkát iszok, az általánosságba olcsóbb, mint a Jager, szinte bármivel jó keverve és a tisztasága miatt nem bántja a gyomrot. A legtöbb bulin úgy tolom mostnában hogy iszok 2-3 sört alapozásnak, aztán 2-3 Jagert és utána vodkát amennyi csúszik, általában olyan 6-8 feles.
2015. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem különösebben szeretem az ízvilágát, 1-2-t meg tudok inni, de több nem esik jól. 35%-os, szóval a berúgáshoz valamennyivel több kell belőle, mint vodkából, de nyilván ez a mennyiség mindenkinek más.

Én sem rúgtam még be belőle, de pont azért, mert nem nagyon szeretem, és nem tudok belőle sokat inni.

2015. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már a nevétől is okádni van kedvem.


Idén júniusban voltam banketten, ahol volt Jäger is. Kezdésnek házi almapálesz, Jim Beam, meg még vagy 5-6 féle finomság. Már ezektől is jól éreztem magam, de a végére maradt a jéghideg Jäger.. Na az lerendezett. Másnap reggel is még azt az ocsmány ízét éreztem a számban, és semmi nem javított rajta. Ugyan nekem nem jött össze a róka, de azóta talán egyszer ha ittam 1 kis kupica pálinkát.

2015. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez számomra egy gyomor gyógyszer, semmi több. Nem tudok annyit inni belőle, hogy berúgjak. Bor, fröccs, sör, "lányos " tequila ezek amik jobban fel tudnak lazítani
2015. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MÁR nem szeretem.... ha egy szórakozóhelyen csak melátok egy jägeres logót, vagy az árlistán kiszúrom, már hányingerem lesz.... sajnos volt 1-2 buli ahol túl sok elfogyott... korrekt alapozás után húztunk le a haverokkal 2X1,5 decit... de tényleg úgy kortyoltuk mint az ásványvizet.... mondanom sem kell, hogy hazafelé sikerült jókat rókázni, azóta egy korty jägert sem iszok... báááár voltam már így a whiskey-vel is az idő mindent megszépít, 2 év kihagyás, és utána újra csemege lett :D remélem most is így lesz :D
2015. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!