Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok úgy általában...

Mit gondoltok úgy általában az alkoholról? Szeretitek, szerettek inni? Tinédzser korban milyen gyakran ittatok/isztok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 22:46
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
én személy szerint inni nem szeretek... az már más tészta, ha van társaság akivel igyál, és van alkalom..alkoholt kb. 15éves koromban kóstoltam. 16 évesen már ilyen szülinapokkor, szilveszterkor ittunk. Most is kb. így folytatódik, csak már bulikra, fesztiválokra is kell pia
2015. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként épp csak megkóstoltam pár dolgot, túlzásba soha nem vittem, és nem is tudnám, mert előbb elalszom az alkoholtól, mint hogy megártson. Alapvetően az édes, félédes, savanykás italokat szeretem, illetve egyik rokonomék nagyon jó pálinkát készítenek, az már kisegített foggyulladáskor is (jól leérzéstelenít), de az íze is jó, nem bolti lötty.

Illetve a száraz borokat két dologra használom, a vörösből forralt bort készítek télen, a fehéret meg hús sütéshez használom fel, de úgy szárazan meginni nem szeretem.

2015. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Én egyáltalán nem szeretem az alkoholt, eddig egész életemben összesen egy fél pohár bort ittam, azt is véletlenül (nem tudtam, hogy az, beleittam és lendületből le is nyeltem, rémes volt). A szaga is nagyon zavar, és az ízét is rossznak találom. Ízlések és pofonok, más meg a tökfőzeléket nem szereti, nekem a kedvencem. 26/L
2015. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem szeretem, nem iszom.
2015. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem ízlik.
2015. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
És nekem is a tökfőzelék a kedvencem.:)
2015. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 16-tól 21-22 éves koromig rengeteget ittam. Sokat jártam bulizni, sokszor ittam magam eszméletlen állapotba. Pár éve döntöttem úgy hogy leállok vele és más rossz szokásokkal is(egészségtelen kaják, drog). Egy éve nagyon egészségesen étkezem és csak családi ünnepeken iszom 1-2 pohárral, és sokkal jobban érzem magam.


Ha tartani tudod a mértéket akkor nincs vele baj, sajnos nekem évekig ez nem ment.

2015. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés alkohol fajtát iszom az izéért. Pl fehér bor keverve szőlővel kifejezetten finom és itatja magát, de egy jó házi meggybor fröccsként, hogy ne üssön nagyon be is finom tud lenni. Én szívesen iszom, mert beszélgetésekhez jól esik, de természetesen mértékkel. Bár voltak érdekes bulik, de ilyenek minden ember életébe kellenek :D 22/f. :D
2015. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem.

19 évesen ittam először komolyabban (addig csak egy kortyot, ami után elküldtem, hogy fúj), be is rúgtam.

Egyetemi gólyatáborban ittam mértékkel, sokszor csak tovább passzoltam az üveget, nem volt baj belőle.

Ennyi.

2015. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a minőségi italokat, semmi másnak nincs olyan íze, mint azoknak. Heti pár alkalommal, megiszom egy-egy pohár italt. Amikor belekóstoltam az italozásba, volt párszor, hogy csúnyán lerészegedtem. De ma már nem láttok benne semmi örömöt, egyáltalán nem az a felszabadító érzés.
2015. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!