Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alábbi 3 whisky/whiskey...

Az alábbi 3 whisky/whiskey közül melyik éri meg a legjobban az árát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más az ízlése, de mégis kíváncsi lennék hogy úgy általában ti melyiket vennétek ezen 3 whisky/whiskey közül? 0.7l-es Jim Beam Black 5400-ért, vagy 0.7l-es Jim Beam Devil's cut 5400-ért, vagy 0.7l-es Johnnie Walker Black label díszdobozban 2 pohárral 6000-ért.

2015. okt. 9. 15:10
 1/3 Phoney ***** válasza:
56%

A J.B. Black és Devil's Cut közti választás csak ízlés kérdése: a D.C-nek erősebb, de egyben kiegyensúlyozatlanabb íze van. Alapvetően teljesen ugyanaz a whisky (a gyártó szerint is), de az utóbbiban sokkal erősebb a tölgyfaíz, mert hozzákeverik a hordó falából visszanyert whiskyt is. Szerintem egy kategória, akiket viszont kínáltam belőle, a D.C-t sokkal rosszabbnak találták a a Black-nél.


A J.W. Black Labelt kimondottan föléjük sorolnám, 6-ért azt vinném pohár nélkül is (pedig alapvetően jobban szeretem a bourbönt, mint a blended scotch-ot).

2015. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Johnnie blacket már kóstoltam, 2 éve 4800-ért sikerült hozzájutnom, meg voltam vele elégedve, selymes íze van, nem olyan nyers mint a red label, könnyen csúszik. Szeretnék most is egy jobb whiskyt venni és azon vaciláltam hogy azt vegyem amit már ittam egyszer és ízlett vagy próbáljak ki mást, de a Johnnie Red és Jim Beam White közül is nekem a Johnnie jön be jobban, ha azt mondod hogy te a bourbont jobban szereted de mégis inkább a J.W. blacket vennéd akkor maradok annál szerintem.
2015. okt. 9. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a Devils Cut kifejezetten bejött. De nyilván a díszdoboz és a pohár sokat nyom a latba.
2015. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!