Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az az alkoholmennyiség ami...

Mi az az alkoholmennyiség ami után egy picit felszabadultabb vagy, jobban érzed magad de még ki tudod mondani rendesen hogy "pirosarany" és egyenesen menni is tudsz?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
5 aranyászok vagy másfél deci royal vodka.
2015. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel csak ritkán iszok alkoholt egy feles házi pálinka után már teljesen felszabadult vagyok :)
2015. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 korsó sör.
2015. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon befolyásol az alkohol... 1-3 feles után abbahagyom az ivást. Akkor még semmi bajom.
2015. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3/4-1 üveg bor, 3 korsó sör, 1,5-2 deci vodka. de ennél sokkal többet nem is szeretek inni igazából, max kicsivel:D
2015. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 sörtől soha nem szokott bajom lenni, múltkor 1 sör egy üveg bor és két feles után éreztem magam "jól", de még nem voltam részeg. 17l
2015. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1/2 uveg gin (75centes) jol vagyok, problemakrol megfeledkezem, just do it, minden ok ezt nyomtam hetekig, minden nap vizespoharba es asvanyvizes uvegbe ontottem a gin-tonicot igy melohelyen azt hittek a kollegak vizet iszom xD itt meg teljesen beszamithato vagyok, enyhen lasabb reakcioido, de a kollegaim szerint jofej vagyok (es nem tudtak mitol xD xD)


3/4-nel mar nagyon happy vagyok; enekelni es tancolni is "tudok"

1 uvegnel hanyok es a vilag porog, ha lefekszem szornyu es zsibong a fejem


2 keseru Aspall, cider vagy mi happyke es sok pisi

2 Crabbies gyombrsor - boldog vagyok picit

3-4 Crabbies es a nincs problema ed belassultam kozott vagyok, de ez valoszinuleg attol is fugg mennyit ettem

2015. okt. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez embertöl függ. Múltkor 4 deci vodkától teljesen kikészültem. Nem kellett volna diszkóba mennem utána.
2015. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!