Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Májusban leszek 12 éves és...

Májusban leszek 12 éves és csak 33.3 kg vagyok. Ajánlanátok olyan oldalt mondani ahol kiszámolhatom hogy miből mennyit kell ennem? Amúgy rendesen eszem nem tudom hogy mi van.

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
én meg dupla annyi idős és csak dupla annyi kiló:D gyerek vagy, majd beáll. De lehet genetikai mint nálam. Lehet szimplán ektomorf alkat vagy. Amígy jól érzed magad, nem tapasztalsz károsat, ne aggódj ezen.
2015. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó, és milyen magas vagy, fiú vagy lány?

Számold ki itt magadnak, hogy normál tartományba tartozol-e vagy kívül esel: [link]


Egyébként meg sportolj.

2015. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. vilag életemben sportoltam, tele vagyok érmekkel, mégsem látszott, látszik.ektomorf testalkattal, csak nehezen tervszerűen lehet hízni
2015. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindent. Rendszeresen sportolok.
2015. máj. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!