Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Étteremben meg kell szagolni...

Étteremben meg kell szagolni a bort mielőtt beleiszok? Mit kell mondani és pontosan csinálni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
Szívesen diskurálok veled, őszintén, még a téma is jó. De ne akard már rámhúzni a vizeslepedőt. Az egészét nézve, értelmezve a szituációt, az írást, szerinted komolyan ezt akartam közölni? Vagy csak unatkozol itt.
2015. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Mojjo ***** válasza:
46%

Teljesen komolyan úgy érzem, hogy ezt akartad közölni. Ha nem így érezném, nem írnám.

Az, hogy azt írod, hogy kis túlzással mindenre illik, nekem azt jelenti, hogy kis túlzással mindenre illik, nem azt, hogy hát, aki nem ért hozzá, az mindig ezeket a szavakat használja, amúgy természetesen nem illik mindenre. Ugyanez a helyzet a letudálékos amatőrözéssel. Ettől függetlenül elhiszem, hogy nem ezt akartad írni, nem így értetted, értem, hogy mit mondasz, épp ezért úgy érzem, ez a része tisztázva van, sőt túl is van beszélve. Ha gondolod, ugorjunk a következő pontra, az eleve izgalmasabb.

2015. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Mojjo ***** válasza:
46%
Már az ezt akartad közölni alatt úgy értem, hogy igen, komolyan elhiszem, hogy azt akartad, amit magyarázol most utólag - attól függetlenül, hogy nem ezt közölted, de azt nem tudom mondani, hogy sikerült is azt írnod elsőre, mert nem sikerült :)
2015. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!