Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ez normális? 6...

Kismamák! Ez normális? 6 heteske vagyok és két napja már aludni sem tudok az iszonyú émelygéstől, hányingertől. Úgy érzem magam, mintha másnapos lennék. A szám folyamatosan fémízű, ez normális? Olyan ijesztő, hiába mosok fogat, annyira erősen érzem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos normális! Nekem is borzasztó rossz ízű volt a szám hetekig, állandóan tik-takkot szopogattam... később jobb lesz, hidd el! Gratulálok a babához!
2009. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 14 hetes,és még mindig előfordul hogy émelygek.Ilyenkor megpróbálok rágcsálni valami sósat.Álltalában az bevállik.A fémes ízt én is éreztem,de most már nem.Az is szép lassan elfog múlni.
2009. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! lehet kicsit rosszul fogalmazok, de örülök, hogy ezen Ti is átestetek :-)

Az oké, hogy az émelygés, rosszullét a babásodás velejárója, de ez a fém íz meglepett, és a környezetemben senki nem tapasztalt ilyet, szóval azt hittem ez valami abnormális dolog :-)

2009. aug. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!