Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Retkes mogyoróízű kézműves...

Retkes mogyoróízű kézműves söcik berobbantak a kocsmákba pfúj! Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Manapság igen divatos vendáglátóhelyeken "kézműves" söröket árulni, melyeknek a fele túlárazott retek és kb. az Arany Ászokkal van egy szinten, de néha azokkal se.

2015. nov. 20. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
És az neked hol fáj iq harcos?
2015. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Arany Ászokkal vannak egy szinten? Akkor érdemes lez kipróbálnom őket!
2015. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Annyi biztos sok minden túl van értékelve, akár kézműves akár nem. A kézműves se ér többet egy gyártósori szutyoknál. Sört csak ritkán iszok, de jól megnézem az árát akármit is veszek.
2015. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, a te fajtád az, aki azt hiszi, hogy ha megissza, b*zi lesz tőle :D
2015. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem egy Dreher messze jobb akármelyik 500ft körüli kézműves szutyktól.

De igazából nem is az árával van a bajom amúgy, hanem a minőségével meg a sörök köré épült kultusszal! Ha kőbányais vagy szalonos címkés üvegből töltenék ki az emberek ugyanezeket a szutykokat, hát még a kutyának sem adnák oda!

Csak köpni tudok amikor a szopszéd asztalnál sznoboskodnak egy retek opálos kézműves felett, hogy "hmm de jó ez a sör!"

SÖR?? HAH!? MI? HÁT VALAKI DUGJON A SEGGEMBE EGY ÜVEGET, MERT EZT MÁR NEM BÍROM.

2015. nov. 20. 18:39
 6/18 Phoney ***** válasza:
56%
Sorold már fel légy szíves az általad kóstolt retek söröket, kíváncsi vagyok, milyen márkákra gondolsz.
2015. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

Ha a söröket nézzük, egyik sem egészséges, akár kézműves, akár gyártósori. ÉRdekes miután megiszom, elkezd ragadni tőle a szám. Egyáltalán nem tudhatjuk hogy készül, mi van benne, hiába van feltüntetve nem egészséges. Egy alkoholos italt normál esetben az alkohol tartósít, viszont egy sörben nem sok alkohol van, tehát nyilvánvaló hogy adalékanyag is kerül bele, ami tartósítja, feltüntetnek rajta egy szavatossági időt, és annyi. Jól van nem tiszta szeszről beszélünk, de akkor is.


több embertől hallottam történeteket, hogy a sörgyárban az erjesztőtartályokban a patkányok úszkálnak, vagy épp bele vannak dögölve.


Kinek mi a jó minőség. Nekem momentán a Borsodi, és voltak még egyéb noname sörök, nem emlékszem a nevére. A Dreher se rossz, meg az Amstel se. Sőt még a kőbányaitól sem fintorgok. Emlékszem, ittam egyszer egy kisüzemi sört, tápiósági volt azt hiszem... nagyon finom volt, csapoltban is árulták, nekem bejött. Finom aromás sör volt, és világos. Nem általánosítok, sokan csak a márkát nézik és azt nem ami mögötte van.

2015. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Elképzelem ahogy elégedetten iszom a meggyes sörömet, te meg magadban puffogva zsörtölődsz a másik asztalnál. Inkább törődnél a magad dolgával.
2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

"HÁT VALAKI DUGJON A SEGGEMBE EGY ÜVEGET, MERT EZT MÁR NEM BÍROM."


"Elképzelem ahogy elégedetten iszom a meggyes sörömet, te meg magadban puffogva zsörtölődsz a másik asztalnál. Inkább törődnél a magad dolgával."


én sajnos mást képzeltem el: [link]

2015. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
köszönöm a lepontozást, agyatlan alkoholisták
2015. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!