Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintem a Kőbányai sör nem...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Szerintem a Kőbányai sör nem is sör hanem valami fura trutyi. Megiszom mint a vizet. Mindegyik sört megiszom mint a vizet. Minden sör egy izvilágot tükröz de valahogy a kőbányai olyan más mint a tobbi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kőbányai még iható is. Nem egy álom sör, de SZÁMOMRA iható, bár kb felevente iszok sört.
2015. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalható sör, legalább van íze, és annyira nem is rossz. Kóstold meg a Spatent, na az egy nagy szar. Full vizezett íztelen, még a Rocky Cellarnál is szarabb, 200Ft körül van pedig olyan mint a kommersz 120-130Ft-os 4%-os sörök. Kőbányai az árához képest jó sör, bár az Arany Fácán jobb azon az áron.
2015. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra a Kőbányai az etalon rosszsör-ízű sör, persze ittam már rosszabbat is (pl: Fradi sör)
2015. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A KGB a szalonsörrel vallat :)
2015. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kőbányai finom sör (ha ráhangolódsz), de csakis üvegesen.
2015. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!