Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti milyen hatást tapasztaltato...

Ti milyen hatást tapasztaltatok egyes alkoholok rátok gyakorolt hatásaiból?

Figyelt kérdés
Én jópár belga sörös est után most megittam hitrelen felindulásból egy üveg bort, és tapasztalom hogy teljesen más hatással van rám, élénkebb vagyok és más dolgokat csinálok, bár ehhhez lehet köze van a délután megitt kávénak.
2015. dec. 8. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam minden amit eddig ittam kb ugyanúgy,ha jó kedvem van még jobb lesz,ha rossz akkor még rosszabb,ha semleges akkor úgyszint jobb,kivéve a vörös bortól mert attól ilyen helyzetben filozófálós leszek :D Na meg a pálinka,semleges kedvre,mert attól meg a legapróbb lelki bajom is kijön belőlem...
2015. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóan hat, kivéve a rossz minőségű alkohol (azt kerülöm, de eleinte volt, hogy megkínáltak) vagy a minden összeivása (lelkes kezdő voltam, no), attól kikészülök, sok sem kell hozzá.

A minőségi alkoholok feloldják a felesleges gátlásaimat, amiből nincs sok, kvázi ugyanolyan maradok, mint voltam, csak picit más hangulatom van, kevesebbet beszélek és többet gondolkodom az életről.

2015. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Én most pont benyakaltam egy üveg vöröset, és kevésbé vagyok bepunnyadva, mint a sörtől, a komló hiánya miatt. Mintha pörögnék, de talán van köze hozzá annak, hogy egy jó, rövid sorozatot néztem közben és bele tudtam magam épzelni, és saját magamon nevetni egy kicsit, így nem lett rosz kedvem, hanem a sorozat m"megírta" a saját sorsomat előre, legalábbis remélem, mert ha nem hasonló lesz a végkimenetel akkor kissé elszomorodom, de ebben a helyzetben amiben vagyok ez kielégítő és reményt adó.
2015. dec. 9. 00:30
 4/9 anonim ***** válasza:
én a vörösbortól betompulok, elálmosodok, és nem is nagyon rúgok be, inkább csak tompa leszek. Nem is szoktam inni, csak akkor, ha nagyon innék és megkínálnak, de amúgy nem szeretem. A sört imádom, napi szinten iszok, de nem rúgok be tőle, épp, hogy csak feldob kicsit, élénkebb leszek. Berúgni úgy 6-7 után talán, de azt meg minek. A vodkát is szeretem, de nem sokat iszok, mert akkor behülyülök és agresszív leszek, és az fejbe is vág egy pillanat alatt, úgyhogy feleseket iszok abból is, akkor tudom hol a határ.
2015. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beb#szok tőle.
2015. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én má ekkis vörösbortul is rögtön leírom egy mondaton belül kéccer is aztat, hogy "hatás"! Oszt ez csak romlik, ha még piálok tovább!
2015. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát... a metil-alkohol óta kifejezetten rosszul látok.
2015. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy pár sör után elkezdek pattogni, nem tudsz leállítani, tancolhatnekom van, énekelni akarok.xd

Egy par feles után jó kedvem lesz, de ba elkezdek józanodni akkor mindenbe es mindenkibe belekötök.

A bortól nagyon jó kedvem lesz, mindenen röhögök, mint aki betépett.

A kis kommerszszesztől elkezdek szédülni, kacskaringósan járni, stb. Ebből nagyon kevés is elég, pár cent. XD

2015. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha alapból fáradt vagyok, akkor rohadtul elálmosodom a piától, főleg így télen.

De amúgy szerencsére normális esetben mindig jó kedvem lesz tőle, függetlenül az alapkedvemtől. :)

2015. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!