Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » [ZOLD TEA] 18. eves lany...

Izabell kérdése:

[ZOLD TEA] 18. eves lany vagyok es elegge pattanasos az arcom. Azt hallottam, hogy a zold tea jotekony hatassal van az arcborre vagyis kuzd a pattanasok ellen. Szerintetek ez igaz? Vagy kurakent ittatok-e zold teat? Milyen hatasokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább teafaolajos termékeket javaslok!
2012. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
2012. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Add el vasúti ütközőnek!
2012. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Élesztő, vagy élesztő tartalmú étrend kiegészítő.

Hozzá használj pattanás ellni készítményeket az arcbőrödre.

2012. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a zöld teának van méregtelenítő hatása - és a sok pattanás összefügghet a nem kellően kiválasztott méreganyagokkal is. Mivel elég erős - reggel, délben idd, (én,ha 4-5 után iszom, nem tudok elaludni:)

70-80 fokos vízzel kell készíteni, nem forróval, kicsit vissza kell hűteni, 4-5' után szűrni. Finom, (semmit sem teszek bele) Legfinomabbak a szálas zöld teák, finom volt a mentás zöld tea is.

2012. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszaitokat!Egy kicsit elgondolkodtatott az amit irtal, hogy ha 4-5utan iszod akkor nem tudsz elaludni.Nekem amugy is alvaszavarom van, es szedek altatot.De mindenkeppen megprobalom, hatha segit.
2012. jan. 20. 10:24
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is elég problémás a bőröm, minden létező módszert kipróbáltam már, minden drága vackot megvettem a drogériákban,csak a pénz ment el és csak rosszabb lett tőle az arcom. Természetes módszerek közül az élesztős pakolás amit ajánlok,mézzel vagy tejjel, heti egyszer elég egy 15 perces pakolás és csodálatosan puha és sima lesz tőle a bőröd. Ami nekem a legjobban bevált eddig a zöld tea és ásványvíz használata, eltűntek a pattanások és a miteszerek is, pedig a orrom tele volt velük. Reggel iszok ásványvizet, szénsavas Balfit szoktam mert rendkívül magas a többihez képest az ásványianyag tartalma ami jó a pattanások ellen, és vattával át is törlöm vele az arcom rögtön felkelés után meg lefekvés előtt is, valamint zöld teát iszok nappal, a kihűlt használt teafilterrel meg áttörlöm az arcom amit utána lemosok az ásványvizes vattával. Semmibe nem kerül, természetes és tökéletesen bevált, semmilyen vegyi anyagot nem tartalmaz. Próbáld ki :)
2013. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Ki fogom próbálni mindenképp a zöld teát, fôleg ha neked is jó tapasztalatod van vele kapcsolatban. Hátha segít nekem is. Az élesztô az nekem nem segített...

:)

2013. aug. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!