Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi üti meg jobban az embert?

Mi üti meg jobban az embert?

Figyelt kérdés
3-4 doboz 8% alkoholtartalmú sör, vagy 2dl 37%-os vodka?

2015. dec. 11. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyéni, ki, mihez van szokva.

Engem biztosan a vodka, mert nem iszom töményet. De lehet, hogy előbb hánynék, mint hogy megártson.

2015. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sör.
2015. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a sör, mert az szénsavas.

Bár mondjuk én szinte csak töményet iszom.

2015. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 liter 8 fokos sörben több mint másfél deci (1,6) szín tiszta alhohol van, 2 deci vodkában (0,75), persze sok minden múlik az emberen is aki issza, ennyi azért mégsem.
2015. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól leírta az sem mindegy hogy 3 vagy 4 sör de jóval több alkohol, mint a 2 deci vodka, még ha 3-ról beszélünk akkor is. Legtöbb embert a 3-4db 8%-os sör ütné meg jobban, feltéve ha ugyanannyi idő alatt fogyassza el, ami nem túl gyakori mert 1.5-2 liter sört nem lehet csak úgy lehúzni pik-pakk mint a vodkát. Egyébként előfordulhat hogy valaki nagy sörös, naponta lenyom 3-4 sört, hétvégente 13-14-et, töményet meg soha nem iszik és őt jobban megcsapja a vodka mert a sörhöz annyira szokva van.
2015. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a vodka, mivel ennyi sört én nagyon sok óra alatt tudnék csak meginni... :D
2015. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egyenáram.
2016. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!