Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A kedvenc háziállatokat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvenc háziállatokat miért szeretik jobban, mint egy embert, akit sosem szeret társ?

Figyelt kérdés

Azt látom sok ember imádja a házi kedvencét, sokszor látni, hogy mennyire imádja, de ha nincs párja és valaki közeledni akar felé, akkor inkább a kedvencét puszilja és szereti, mint egy leendő társat.

Miért inkább a házi kedvencüket választják sokan, mint egy párt kereső embert?


2015. okt. 26. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
A házi kedvenc (legfőképpen egy édes kiskutya) nem ver át, nem néz hülyének, nem hazudik a pofádba, nem lép le a barátnőivel hapsikat bámészkodni (miközben a balek otthon várja), nem csal meg, nem utasít arra, hogy keress havonta tízezer forinttal többet napi plusz 6 óra munkával (a meglévő 10-12-höz) s a többi, s a többi. Egy nő csak nyűg, semmi más!
2015. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a házi kedvenc nem fog lehúzni, megcsalni ég, undorító alaktalan hegyi trollal, nem fog a nagyanyjára hajtani, sem lelépni az első gondnál. Ezért.
2015. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam, aki normális emberileg, nem link, bunkó, kihasználó,kivagyi, hanem normális, de átlagos külsővel nem tud partnert találni magának, mert átlagos és akinél próbálkozna, közömbösnek találja, inkább a házi kedvencét választja.
2015. okt. 27. 11:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő körökben mozogsz, hogy finoman mondjam!
2015. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Átlagos helyeken fordulok, semmi olyan közeg, ami zűrös, intoleráns, elfogultak.
2015. okt. 27. 17:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, hogy valaki azért utasít el valakit, mert inkább a házi kedvencét választja... A pár és a kisállat nem ütik egymást, lehet egyszerre mindkettő. Ha valaki elutasított, az nem az állata miatt volt, biztos lehetsz benne, hanem mert szimplák külsőre és / vagy belsőre nem voltál az esete, ezért nem akart tőled semmit.
2015. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 VirágésBence ***** válasza:
Nagyon el vagy tévedve. Egy házi kedvencet nem szerelem helyett választ valaki, senki nem utasít vissza azért egy másik embert, mert otthon vár buksi, ha téged ezzel az indokkal utasítottak el, akkor téged valaki ritka nagy idiótának néz. Egy házi kedvenc rengeteg szereteted ad egy embernek, én pl el sem tudnám képzelni az életem a kutyám nélkül, ennek ellenére van barátom. Ez olyan, mint hogy szereted a párodat, de szereted az anyukádat is. A kettő nem egyforma szeretet, de mindkettő fontos, nem úgy működik, hogy valaki a kettő között választ. Olyan viszont van, hogy egy ember megkapja a neki elegendő szeretetet a barátaitól, a családjától és a kedvencétől, ezért nem szeretne társat, nincs rá szüksége, de akkor sem a kutyáját választotta, ez hülyeség.
2016. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te nem érted! Arra gondolok, hogy akinek van kedvenc háziállata, jobbára kutya, macska az olyan cuki, édes, aranyos, szeretni való, és ők is szeretik az embert. De ha külsőre vki nem néz ki jól, már ő nem cuki, szép, édes akit jó szeretni, erre mondom, hogy sok ember SAJNOS annyit sem ér, mint egy házi kedvenc.
2016. márc. 29. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Te most komolyan a háziállatokra vagy féltékeny?

Amúgy attól, hogy szeretem a macskám nem vagyok köteles fogadni minden bepróbálkozót (akármit is gondol magáról az illető, pl hogy a külseje miatt utasítják el).

Be kell ismernem, itt sok eszement dolgot kitaláltak már itt a pasik a sikertelenségük igazolására, de ez benne van a top 3-ban.

2016. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert 13 éve mellettem van jóban rosszban,nem ver át,szeret olyannak,amilyen vagyok és ha baja van velem,nem jópofizik.


22/N

2016. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!