Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok berúgni? (lent)

Miért nem tudok berúgni? (lent)

Figyelt kérdés
Eddig mindig ment, ugyanúgy sikerült lerészegedni alkalmanként, mint a haveroknak, de nyár óta, kb augusztus, akkor nagyon berúgtam és azóta egyszerűen nem megy. Akármennyit iszok, körülöttem mindenki részeg, kivéve én. Hiába iszok meg 3-4-5x annyit, mint régebben, akkor sem megy. Tudja valaki mitől lehet?

2015. dec. 16. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit ettél előtte. Ha valami jó zsirosat, akkor aztán lehet költeni piára.....
2015. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy óra alatt fél liter pálinkát rá kísérőnek 2 üveg pezsgőt, ha nem leszel részeg, menj orvoshoz a problémáddal.
2015. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt, hogy éhgyomorra iszol.

És valami jó 60-70 fokos házit ajánlok, amit igyál szívószállal, vagy tartsd egy kicsit a szádban mielőtt lenyelnéd, így a nyálkahártyádon is felszívódik a szádban, meg a gyomrodban is.

Esetleg igyál össze mindent, sör, pezsgő, tömény, attól biztos jól kiütöd magad.

Ha akkor sem valami problémád lehet.

2015. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tényleg ez a cél? Rendben van, hogy az ember iszik valamennyit, de miért kell, hogy a végeredmény a teljes lerészegedés legyen? Nélküle már unalmas minden?
2015. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bajer ***** válasza:
Fél dl Puerto Rico rum, fél dl Gorbacsov vodka, fél dl Tequila összeöntve egy vizespohárba. Ezt idd meg egy hajtásra. Ha ettől se állsz be akkor android vagy, menj el olajcserére.
2015. dec. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!