Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Elindultam az alkoholizmus útján?

Elindultam az alkoholizmus útján?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt éltünk, szakítottunk még áprilisban, külön költöztünk, de haverok maradtunk. Neki volt egy futó kalandja, én viszont egyedül maradtam. Egy lengyellel lakok együtt, akivel alig beszélünk. Legtöbbször csak ülök egyedül a szobámban, míg ő pasizik, bulizik, stb. Az utóbbi 2 hétbe pedig egyre gyakrabban iszok esténként, munka után (captain morgant kólával), kb 1-2 decit naponta, ami elalvás előtt kellemesen fejbe vág és ellazít, de nem leszek részeg. Ez már az első lépés az alkoholizmus felé, vagy egyszerűen csak unalmamban iszok. Amikor van jobb elfoglaltságom (közös program, filmnézés, akármi nem iszok).

2016. jan. 3. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még belefér, de elkezdhetnél csajozni. Első körbe fűzd be azt a kis lengyel csajt. :D
2016. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kössz, de sajnos srác. munkatársam. csajozni meg elég nehéz ahol kb 10 magyar ismerek összesen. a helyiek lenéznek, a lengyelek meg a pénzes helyiekre hajtanak. :)
2016. jan. 3. 01:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is innék, ha egy meleg lengyellel élnék együtt.
2016. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem meleg! utálja a melegeket. :D múltkor a munkahelyen összebalhézott egy köztudottan meleg lengyel ismerősével, aki ráhívta a rendőröket, és akik lefoglalták a kocsiját mert jogsi nélkül hajtotta. most akarja összeverni a homárt, meg baseball ütővel betörni a srác kocsiján az ablakokat. :D jó fej srác amúgy csak ugye nem közös az anyanyelv és így nincs sok beszélni valónk
2016. jan. 3. 01:56
 5/12 A kérdező kommentje:
egyikünk sem meleg. azért lakunk együtt mert olcsóbb valakivel mint egyedül, és nem tudtunk hirtelen más lakótársat. ő se, én sem.
2016. jan. 3. 01:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Én függő típus vagyok, szóval max egy hét és leállítanám magam. A következő nagyobb szakításodkor mennyi lesz a napi elég mennyiség? :)

Vigyázz magadra!

2016. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én soha nem ittam, csak tizenévesen bulikban, de akkor is alig mert utáltam minden alkoholt. Viszont amit most iszok azon nem érzem hogy alkohol. Mintha csak valami fahéjas vaníliás kólát szürcsölgetnék, és mire megiszok egy pohárral már fejbeb.szott. Nehéz megállni hogy ne igyak úgy, h nem hányingerrel nyelem le, mint előtte.
2016. jan. 3. 02:03
 8/12 anonim ***** válasza:

"Egy lengyellel lakok együtt, akivel alig beszélünk. Legtöbbször csak ülök egyedül a szobámban, míg ő pasizik, bulizik, stb."

Akkor nem a lengyel pasizik?

2016. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam, ez tényleg félreérthető. Exbarátnőm pasizik, társkeresőn.
2016. jan. 3. 02:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te, ha unatkozom iszok, de ha van valami dolgom, megállom hogy ne igyak. Szerintem próbáld meg elfoglalni magad valamivel minden nap, ha meg mégse sikerül akkor se igyál sokat. Napi 1 deci rum még elmegy, napi 2 hosszútávon már okozhat problémát.
2016. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!