Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Elindultam az alkoholizmus útján?

Elindultam az alkoholizmus útján?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt éltünk, szakítottunk még áprilisban, külön költöztünk, de haverok maradtunk. Neki volt egy futó kalandja, én viszont egyedül maradtam. Egy lengyellel lakok együtt, akivel alig beszélünk. Legtöbbször csak ülök egyedül a szobámban, míg ő pasizik, bulizik, stb. Az utóbbi 2 hétbe pedig egyre gyakrabban iszok esténként, munka után (captain morgant kólával), kb 1-2 decit naponta, ami elalvás előtt kellemesen fejbe vág és ellazít, de nem leszek részeg. Ez már az első lépés az alkoholizmus felé, vagy egyszerűen csak unalmamban iszok. Amikor van jobb elfoglaltságom (közös program, filmnézés, akármi nem iszok).

2016. jan. 3. 01:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Külföldön élsz? A magány nagyon sok embert indít el az alkoholizmus útján. Sürgősen hagyd abba, amíg nem késő.
2016. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SzGábor1975 válasza:
Én az vagyok, jelenleg elvonón. Iszonyatos kínokkal járt mikor egyik napról a másikra abbahagytam. Én is hasonlóan kezdtem mint te csak nekem a kisfiam halt meg. Halmozottan fogyatékos, Down kóros volt, leállt a vérkeringése. Az anyjával hónapokkal előre tudtuk mi várható. Én alvászavar miatt kezdtem inni, napokig nem tudtam aludni. Szerencsére a párom kitart mellettem, különben lehet nem is élnék. Jobban jársz ha nem lépsz erre az útra.
2016. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!