Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi whiskey-kóla kell...

Mennyi whiskey-kóla kell hozzá, hogy feloldja a stresszt és az idegességet, de még ne részegedjek le?

Figyelt kérdés
Elég idegbeteg hétnek nézek elébe, most is tiszta stressz vagyok. Whiskey-kólát iszom, és közben megfogalmazódott bennem a fenti kérdés.
2016. jan. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy férfi vagy e vagy nő, hány éves vagy, mennyi whiskey-t öntessz a pohárbba, stb. Nekem általában elég egy, feles whiskey-vel.
2016. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egyen fuggo,attol fugg ki mennyire birja a szeszt. De van olyan eset is amikor nem oldja a stresszt ,inkabb felszinre hozza es elojon beloled az a sok indulat amit eddig elnyomtal vagy nem mutattal ki. Amugy nekem eleg tud lenni 1,5dl whiskey es egy jo szivar,hogy teljesen ellazuljak....
2016. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Függ attól is hany kg vagy, és hogy mennyire vagy hozzászokva a piához..
2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb annyi kell, mint az elsőnek
2016. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nálam 2-3 deci tiszta whiskey egy félóra alatt akkor már kezdek oldódni de még közel sem vagyok részeg.
2016. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22 éves nő vagyok, olyan 70 kg körüli, Ballantine's-t iszom, és nem vagyok iszákos típus, szóval a határaimat nem ismerem.


Egy bizonyos pont után nem szoktam többet inni, vagy egy pont ahol már nem kívánom, és senki nem képes többet leerőltetni a torkomon, így részeg sem voltam még.

2016. jan. 3. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
1-1.5dl-nél többet szerintem ne igyál ha csak lazulni akarsz, mármint whiskyből.
2016. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most tarthatok körülbelül annyinál, de hatást nem érzek egyelőre. Hát, meglátom.

Köszi a válaszokat :)

2016. jan. 3. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Stresszes helyzetben nem beb#szni kell, hanem kezelni a problémát és változtatni a hozzáálláson.
2016. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem "beb*szni" akartam. Szövegértés, mint olyan?

A probléma pedig jelen esetben kezelhetetlen.

2016. jan. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!