Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miert mindig csak a francia...

Miert mindig csak a francia parlatok/borok lehetnek a csucsok?

Figyelt kérdés
Mar kicsit kezderm ezt disszonansnak erezni, hogy a vince magazinban is agyon vannak hypeolva a franciak, legyen szo borokrol ( ok ebben valszeg megkerdojelezhetetlenek, hogy nagyon okek), de hogy minden parlat is csak a francia legyen csucs mar-mar em premour. Azert ez mar fura. Csak azok a toppak, amit ok csinalnak brandy, calvados armagnac... Miert nem lehet a vilag legexlusivabb, dragabb, ... Parlata egy ormeny ararat? Es most drekt nem a magyar palinkat hoztam fel. Vagy pezsgoben az azerbajdzsami? A masik meg a szakmagazinok a vince is ki nem bujik az anuszukbol, kivancsi lennek, hogy francia szaklapok is irnak rolunk?

2016. jan. 8. 13:43
 1/2 Mojjo ***** válasza:
89%

No nézzük Robert Parker 100 pontos borainak listáját:

[link]


Elkezdtem felülről nézni, ameddig most hirtelen türelmem volt, eddig számoltam 7 amerikait, 5 spanyolt és 1, azaz egy kemény franciát. De ha van kedved, összesítsd az egészet :) Mindenesetre nem látom, hogy ha tényleg szakértő tollából származik a "csúcsok" megírása, akkor az csak francia lehetne. Ha meg mégis az, valószínűleg azért lehet, mert speciel épp francia az adott csúcsbor. A többiről nem tudok nyilatkozni.

(Amúgy magyar bor is van ebben a 100/100 pontos listában.)

2016. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az
2016. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!