Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb pálinka ezek...

Melyik a legjobb pálinka ezek közül? Vagy tudtok még amelyik nagyon jó?

Figyelt kérdés
Panyolai elixír, Zwack, Zsindelyes, Márton és Lányai?

2016. jan. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én rézangyalt ittam, az finom volt. a zsindelyes is jó lehet szerintem. a zwack vilmoskörténél volt talán olyan, hogy köze nem volt ahhoz aminek kéne benne lennie.
2016. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:

Panyolaiból egy épkézláb pálinkával nem találkoztam még, Zwackból csak a „Zwack Sándor Nemes” szériát csinálják komolyan (bár azt pont nem ismerem), a Zsindelyes változó, de inkább közepes, a Mártonok nekem mostanában nagyon visszafogottak voltak, úgyhogy most azt sem igazán merem ajánlani, a Rézangyal meg kb. akkora vicc az áráért, mint a Panyolai.


Általánosságban jókat csinál pl. az Agárdi, a Pannonhalmi, a Sáppusztai, az Árpád vagy a Bestillo is, de igazából nem nagyon van olyan főzde, ahol minden gyümölcsfajtából eszméletlen jó pálinkát főznének, meg hát az sem mindegy, hogy van-e stílusbeli elvárásod (pl. klasszikus kisüsti vagy olajosabb, lágyabb jellegűt). Szóval ha konkrét gyümölcsöket mondasz, akkor lehetne érdemben ajánlani.

2016. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hajaj, a jó házipálinka, amit Gyula bácsi főzött, a szilva meg a körte, mennyei volt.
2016. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szicseki palinkak sem rosszak, vagy a nagygombosi. Erdekes en eddig a panyolairol jokat hallotam!
2016. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

ma 15:23

Hallani én is sok jót *hallottam*, de a barackjuk egy botrány (2 éve is, tavaly is), a szatmári szilvájuknak alig van íze, a feketeribizlijük érdektelen, vajon miből tudnak akkor jót főzni.


Az a baj, hogy a legtöbb magyar vásárlónak lövése nincsen, milyen színvonalú röviditalt lehetne elvárni ennyi pénzért, úgyhogy ha egy pálinka csak annyit tud, hogy jól iható, akkor azt máris sokan meg fogják dicsérni.

2016. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!