Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire fontos egy hangzatos...

Mennyire fontos egy hangzatos nev az alkohol businessben?

Figyelt kérdés
Most ne minosegi uton kozelitsuk meg a dolgot, hanem uzleti szempontbol. Mennyirew fontos a nev? Ha igen azon belul is mi a jo? Ha vmi tortenelmi szemelyrol van elnevezve pl. Danko Pista. Vagyha vicces neve van, pl Dinom-danom, suhancos. De azert van komoly boroknal is komoly nev. Pl Tiffan:immortal hat en ettol behaltam:D. Most elsosorban a tomeg termelesre gondolok. Szerintem fontos a nev, pl van egy ital fozde, akik a magyarsaghoz abszolut semmilyen nem fuzodo nevet hasznalnak, es sajna nem is megy nekik, pedig allitolag nagyon jot csinalnak. Szakbolt szak eladoi szerint. Nekem olyan fantazia nevek vannak a tarsolyomban a magyar tortenelembol, amik tuti befutok lennenek, valahogy megkene valositani! Crowfunding erre alkalmas? Mert penzem sajna nincs!

2016. jan. 19. 14:10
 1/2 Phoney ***** válasza:

Segít, de nem annyira fontos, hogy

-- nélküle ne lehessen befutni, vagy

-- kizárólag a név sikerre vigye a marketinget.


Ha egy főzde nem megy jól, akkor a névválasztás valószínűleg a legkisebb baja a marketingjüknek. Nem hiszem, hogy pl. a Panyolai különösebben hangzatos név lenne, és lásd, ehhez képest mire vitték.


Szóval azzal, hogy vannak erre jó ötleteid, még nem vagy nagy érték birtokában – ahogyan a másik kérdésben említett növénylikőr-recepttel sem. Ezek a legkönnyebb, legegyszerűbb részei egy italmárka elindításának – ami nehéz benne, az minden más.

2016. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen marketing kell, hogy jobban menjen egy alkohol biznisz?
2016. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!