Vodka tea keverve?

Figyelt kérdés
Unalmas a vodka narancs, meleg teával keverném a vodkát. Tapasztalat??

2016. jan. 30. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Arra vigyázz, hogy mit öntesz mibe. Mert ha a vodkát öntöd a teába, az egyre jobb lesz, míg ha a teát a vodkába, az egyre rosszabb. :-))
2016. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagy jövö elött állsz. Lehet, hogy idövel a boros, pálinkás majd a rumos teát is feltalálod.
2016. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam vodkás teát inni. :) Az üdítőket nem szeretem, tisztán pedig képtelen vagyok meginni a vodkát, szóval marad a tea. A hatása ugyanaz, bármivel is iszod egyébként, úgyhogy nem igazán értem a kérdést, hogy mi a tapasztalatunk vele. Épp ugyanaz lesz a "vodkateával" a tapasztalatod, mint a vodkanaranccsal.
2016. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ritkán iszok alkoholt, fél évente ha iszok. Akkor vodkanarancsot szoktam, vagy vodka eperlé. Ma mennék picit bulizni, és kérdeztem, hogy mit ihatnék ezek helyett vodkával, azt a választ kaptam, hogy meleg gyümölcs tea is jó. Furcsálltam, ezért megkérdeztem itt.

Vodkán kívül mást nem tudok meginni.

22/N (kérdező)

2016. jan. 30. 16:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 30. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
tea+pálesz+kóla :'D ha lasan iszod nem baszol be ha normálisan ak bebaszol ha meg lehuzod ara se emlékszel hogy hivnak xD
2016. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
idd tejjel ha bírod :D sokan hánynak már pár kortytól,de én meg tudok inni fél liter vodka mellé 1 liter tejet,és még finom is :D
2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem volt finom a tea- vodka, semmi bajom nem volt tőle.
2016. márc. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!