Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miben vigyek alkoholt az...

Miben vigyek alkoholt az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

11.-es osztály vagyunk, az osztályfőnökünk nem enged semmi piát felvinni... tavaly ez abban mutatkozott meg, hogy indulás előtt minden üvegünkbe beleszagolt, meg átkutatta a cuccainkat. Magán a kiránduláson pedig nagy ívben lesz*rt minket, bevonult a kis szobájába, és két napig a szálláson voltunk... valahol a város legszélén voltunk, nem ismertük a környéket, nem csináltunk semmit. Valószínű ez lesz idén is. Nincs valami ötletetek, hogy hogyan csempésszünk egy kis piát? Nem akarjuk megint a szálláson egymást bámulni... az osztály 16-18 évesekből áll.

+szívesen hallgatok osztálykirándulásos vicces ivós történeteket is:)



2016. febr. 5. 22:01
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

:D Most nosztalgiázok.Én sosem vittem magammal.Amikor jött az a rész,hogy felügyelet nélkül szétnézhezünk akkor bementünk a boltokba szeszt venni.Addig próbálkoztunk ameddig kinem adták.Volt,hogy beöltöztettek a szállásunkon a haverjaim igazi "nőnek" agyon festettek,hogy azt higyjék elmúltam 18,15 évesen :D

Vicces volt.Különben miután megszereztük az alkoholt átöntöttük almaleves dobozokba (természetesen gyorsan megkellett innunk,hogy ne marja teljesen szét a papírt)

Ha minden kötél szakad,ezeket is kipróbálhatjátok. ;)


Klassz kirándulást!

2016. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kimostunk nagyon-nagyon alaposan tusfürdős vagy samponos vagy krémes flakonokat és abban vittünk néhányan fejenként fél-fél liter töményet.
2016. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is a tusfürdős megoldás volt a nyerő :D csak a 2 literes habfürdős volt kicsit gyanús :D

a pici üvegeket magatokra is ragaszthatjátok ragasztószalaggal, pl. lábszárra, hasra :D ja meg nálunk volt aki a tamponos dobozokban hozott pici pálinkákat...

2016. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ! Idén biztos nem lesz unalmas az osztálykirándulás!:D
2016. febr. 7. 00:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
tusfürdő nálunk is bevált xdd van az a legolcsóbb fajta,de 1literes :D na azt csurig töltöttem vodkával.tanárnak nem tűnt fel:D
2016. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Trevor. ***** válasza:
90%
Tippel, hogy miben vigyél alkoholt, nem nagyon tudok szolgálni, így inkább megosztok 2 történetet. Az első meg nyolcadikban volt és igazából osztálykirándulás utáni tanítási napon történt, hogy vittem magammal maradék vodkanarancsot. Este még nyugodtan iszogattam belőle, mert mivel nem tudtam, hogy össze kéne rázni, így nem érződött a szesz. Majd másnap valszeg a táskában összerazódhatott és elég vörös volt az arcom, de szerencsére nem tűnt fel senkinek. Ennél viszont sokkal durvább volt a tavalyi kirándulás, amikor jó alaposan felkészültünk. Mivel nálunk az ofő nem nézte meg a táskáinkat, gond nélkül sikerült vinni válltáskában fél liter vodkát, fél liter whiskeyt, 1 deci tisztaszeszt és egy sört. Egy tó partján szálltunk meg és este elég hideg volt, talán 10 fok, ha nem hidegebb. Csinálunk tábortüzet, mellette elkezdtük inni a piát. Ugye a hideg miatt nem érződött, így sikerült mind meginni (kivéve a sörömet, de erről majd később). Majd bementünk a kis faházikóba és akkor ütött be az alkohol, de nagyon durván :D. Mivel nem voltam túl józan, így a sok tömény után megittam a sört. Úgy felforgatta a gyomrom, hogy behánytam a matracba, de mivel teljesen be voltam bszva, ezért nem törődtem vele, csak elaludtam. Reggel arra ébredek, hogy mellettem van egy hányás. Első szavam az volt, hogy bmeg. Majd megfordítottam a matract, mintha misem történt volna xd. Annyira másnapos voltam, hogy a falnál is fehérebb voltam. Azután megfogadtam, hogy a következő osztálykiránduláson max egy sör, semmi több. Hogy ezt mennyire sikerül tartani, az majd kiderül :D. A trükköket szerintem a többiek már leírták, sok újat nem tudnék mondani. Előre is jó osztálykirándulást!
2016. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
77%
Anno nálunk a két felvigyázó tanárnő hozott dugi piát (maguknak persze), amitől jól kiütődtek, úgyhogy ellenőrizni sem volt kedvük... A korosabbnak látszók meglógtak kocsmázni, mi meg a sutyi söröket, rövideket ittuk. Bár nálunk nem kutatták át a táskát sem.
2016. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én anno átalakíttattam az egyik nadrágomat, és a szárába varrattam 4 zsebet 2-2 oldalra. Így a két szárban összesen 8 kis üveg szesz fért el, és csak arra kellett figyeljek, nehogy összeüssem a lábaimat. Aztán ezt kiküszöböltem azzal, hogy egy vékony réteg vattát tettem a zseb fala, és az üveg közé. Illetve ha ez kevés volt, akkor a hónom alá is tudtam rejteni 1-1 üveget. Egyszer nem kaptak el így, pedig 3 osztálykiránduláson is eljátszottam ezt.


Továbbá volt olyan, aki a zoknijába próbálta rejteni, de ez kissé kellemetlen már rövidtávon is, ráadásul elég egyszer odavágnod a lábad, máris durran az üveg. Arról nem is beszélve, hogy nem volt kellemes lábszagú szeszt inni.

2016. márc. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Mi 12.-ben mentünk osztálykirándulásra. Voltak ám kellemetlen pillanatok. Aki nem volt prűd, az jól érezte magát. Még a buszon megkérdezte a kísérőtanárunk, hogy mivel fogjuk eltölteni előreláthatólag a 3 napot. Én csak ennyit mondtam: ivás és/vagy szex.

Mellettem a volt osztálytársam (aki egyben a szomszédom) benyomta az Aljas Kúszóbab egyik nagy sikerű számát (jobbra is balra is, körbe kell haladni, hogyha nem kapsz levegőt abba kell majd hagyni), majd síri csönd, még a buszvezető is odafigyelt, ekkor jött Awful - Ringyósztárja, majd onnantól nem volt kérdés.

2016. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Én majd egy alaposan kimosott arctonikos üvegbe viszek piát, azt hiszem ilyen 300 milisek. A tonik úgy is alkoholos, szval még ha esetleg a tanár beleszagol sem lesz baj.
2016. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!