Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valami jó ötlet, hogy ne...

Valami jó ötlet, hogy ne legyek másnapos, és tudjak koncentrálni? Elég fontos! Köcc!

Figyelt kérdés

Szerdán megyek egy házibuliba. Gondolom fogunk inni egy "keveset"... De nekem csütörtökön hozni kéne a formámat, nem lehetek nagyon másnapos. Van valami tippeket, hogy hogyan kerülhetném el? Nem leszek hányós részeg, de azért fogok inni... Másnap mindig tök hülye szoktam lenni... Mivel előzhetném meg, vagy mivel szüntethetném majd meg a másnaposságot. Csütörtök délig regenerálódnom kéne majd...

Értelmes válaszokat szeretnék, köszi! L/17


2010. ápr. 4. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*azért nem azt írtam, hogy köszi, mert azt nem engedte! :-)
2010. ápr. 4. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt igyál meg minimum másfél liter vizet. Nálam ez mindig beválik, és egyél is ivás közben.
2010. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt nagy pohár víz + fájdalomcsillapító (algopyrin v ilyesmi)
2010. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem lefekvés előtt kicsivel egyél, az majd szívja az alkoholt. Reggel meg fürödj meg kicsit hidegebb vízbe utána egyél, esetleg algopirin vagy kávé. Én nem szoktam másnapos lenni szerencsére, max csak 1-2 órát, de a fürdés meg kaja mindig jól esik :)
2010. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tudom már nem aktuális, de legközelebbre még bevállhat:

egyszer egy nagy buli előtt megettem egy fél tepsi (kb 10-12 normál méretű) pogácsát (tepertős is sajtos is), utánna buli... akármnnyit, akármit ihattam. éreztem, hogy ittam, de nem rúgtam be. másnap pedig fittebb voltam mint valaha:) Legközelebb:):)

2010. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!