Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A filmekben és a sorozatokban...

A filmekben és a sorozatokban a gazdag, befolyásos emberek miért mindig whiskyt isznak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy felső árkategóriás whisky sokkal drágább mint egy felső árkategóriás vodka vagy gyümölcspárlat, így ez szimbolizálja a vagyont.
2016. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb karakter amerikai. A francia fő gonoszok például konyakosok az én fejeben.
2016. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%

Elsősorban a divat miatt, és valószínűleg mert sok amerikai filmet nézel.


Ami az árakat vagy az élvezeti értéket illeti, pont ugyanúgy ihatnának felsőkategóriás cognac-ot, érlelt rumot, tequilát, de akár gyümölcspárlatot is. (Biztosan mindegyikre van filmes példa egyébként.)


Az igaz, hogy gyümölcspárlatból nem nagyon készülnek annyira magas kategóriás termékek, mint mondjuk whiskyből, de azért a kőgazdag emberek sem mind akkora ínyencek (sőt...), hogy a húszezres ital már büdös legyen nekik, és a filmbeli milliárdosok sem mindig isznak ennél drágább dolgokat. A vodkát tényleg nem lehet annyira cifrázni, hogy több tízezret érjen, de azért vannak „luxusvodkák” (leginkább az áruk és a palacjuk luxus), és biztosan olyan filmet is találsz, ahol a milliárdos vodkát iszik.

2016. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ennek egyszerű az oka, a jómódú emberek azok mindig adnak magukra. Egy jó minőségű drága whisky az nagyjából a vagyonukat is tükrözi és nem fognak megkínálni egy szar vodkával főleg ha te is egy befolyásos gazdag ember vagy akkor ezzel tesznek egy jó benyomást a másik fél számára hogy igen én megtehetem nem mellébeszélek. Másrészről meg egy úri italról beszélünk ami nagyon finom én jobban szeretem mint a vodkát vagy más gyümölcs párlatot mondjuk a barack és a mézes barack pálinka az nagyon finom

És félre értés ne essék én nem tartozom a kérdésben szerepelt emberek közé egész szegény emberke vagyok de amit jó az jó néha megengedheti magának az ember.

2016. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a filmvásznon látványos. Arany színű az ital, általában metszett poharakból isszák jégkockával, vagyis nagyon jól mutat.
2016. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!