Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kalóriában gazdag ételeket...

Kalóriában gazdag ételeket kellene ennem, edzés mellé kicsit combosodjak is. Hogyan, milyen tápl. móddal lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem jó a napi kalóriabevitelem, mellete edzek-sportolok is és az utóbbi időben azt veszem észre hogy kezdek fogyni. Néztem a neten ételeket amiben a kalória gazdagon megtalálható. Amit úgy összeállítottam magamnak az:

Reggelire: Valamilyen pékáru,sajt,zöldségek,sonka,szalonna stb

Ebédre: Rizs mindenféleképpen, mellé elsősorban csirkemell.

Délutánra: Olvastam hogy az olajos magvakba is rengetek kálcium van tehát ha én veszek a boltból diót és azt magában megeszegetem az úgy jó?

Vacsorára pedig: TükörTojás,Rántotta, stb

Próbálom változatosra szorítani, legyetek szívesek szánjátok rá az időt hogy elolvassátok és aki tud válaszoljon kérem! :)



2014. nov. 4. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Rizs meg csirkemell, jó fogyni. Még jó, hogy nem jutott eszedbe rizs meg fötthal, mert attol nagyon.

Próbálod változatosra szoritani, inkább bövíteni kellene.

A dió ötlet az szerintem jó, mert inkább növényeredetü zsirt fogyaszanak az izmok.

2014. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kalcium mintha inkább a szezámban és főleg a mákban lenne, de azért bizonyára a dióban is akad. Nem tudom fejből, melyikben mi van, de rengegeg ásványi anyag található bennük, én pedig igen sokfélét és sokat eszem :) Ha kalóriahiányod van, arra is jó, elég sok kalóriát be lehet így vinni...

Amit leírtál, az elég változatosnak néz ki, az jó. Zöldséget pedig ehetsz bármikor, rántotta mellé nálam nagyon alap :)

2014. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor ne csak kimondottam a kálciumra figyelj hanem szedj multi mineráliát, úgyis kell mind és vitamint szintén multiban. Ez hogy vacsira pont tojás nem ez a lényeg! Fehérje+zsír+szénhidrát kell és jófélék. A fehérje az izmoknak kell abból épül és azt a nehezebb bevinni, a zsírt és szénhidrátot könnyebb, ezért a fehérjére ügyelj jobban. > húsfélék, tej, sajt, tojás, olajos magvak. Ehetsz vacsorára tükörtojást ha erős esti edzésed volt, de ugyanúgy sajt is erős kaja!
2014. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!