Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legfinomabb szeszesit...

Melyik a legfinomabb szeszesital? Mit érdemes inni szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Boron és a sörön kívül természetesen.
2008. szept. 22. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ férfiből vagy e vagy nőből :D

Én nőként preferálom a "női" piákat, baileys, meg likőrös koktélok.

Ha olyan helyen vagyunk, mindig koktélt iszok, lehetőleg olyat, ami arra a helyre jellemző.

2008. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is nő vagyok. Szeretem a koktélokat. Pl. martini koktél, white russian, alexander, sex on the beach, tequila sunrise és a kedvencem a gin and tonic.
2008. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

izesitett vodkàk nagyon finomak,a bayleis szintén jo likör.

ha mi sokan vagyunk szoktunk tequillàzni(bàr ez nagyon erös,és dràga is)

az ouzo is finom negro izü,

vagy pinacolada koktél

2008. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%

Én is jány vagyok :P Nekem nagyon ízlik a Hubertus :) de nem szabad belőle sokat inni.. mert nagyon komoly ital :)

Amugy a koktélokat Én is szeretem, amiket felsoroltak már...

2008. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
én nő vagyok imádom a jagert és a tecquilát, valamint a koktélokat
2008. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Evil ***** válasza:
70%
Én fiu vagyok.Ha finom pia akkor csakis BERENTZEN ALMA.Más piákat is szeretek ,de ízben szerintem ezt nem veri semmi.Persze ez csak az én véleményem.
2008. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

én is nő vagyok. És a kedvenc az Unicum. A sima, a Next-et nem szeretem, túl édes. Szeretem még a gint, a whiskey-t, a baileyst és a házi pálinkát. Nincs valami nőies ízlésem. De nem szeretem az édes dolgokat. Azokat nálunk inkább a pasim issza. Pl Jager, Becherovka, Hubertus. De Ő is szereti a pálinkát, gint, Unicumot, whiskeyt, stb. Viszont az ízesített vodkákat, likőröket egyikünk se szereti.

Bármit iszol, a lényeg, hogy minőségi legyen, ne pancsolt pia. Megéri az árkülönbség mind rövid, mind pedig hosszú távon.

2008. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem a bacardi-cola (ha tesznek bele lime-ot és jeget, úgy még jobb, csak akkor már cuba libre-nek hívják). Másik rumos ital, amit nagyon szeretek az a fűszeres captain morgan gyömbérrel.

Ha meg kicsit lájtosabb valamire vágysz, akkor próbáld ki a martinit fanta citrommal. Nagyon finom :)

2008. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hmm..nekem sokáig nagy kedvenc volt az orosz málna névre hallgató koktél. Ebben 4cl vodka, málnaszörp és szóda van. Nagyon fincsi. Mondjuk nekem elég sokat meg kellett ahhoz innom, hogy jó kedvre derítsen :)

Másik kedvencem még a whiskeykóla csak az általában mindenhol nagyon drága. Meg jöhet a vodka akármilyen gyümölcslével keverve.

2008. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de a pálinka a mindenem.=D Manapság meg egyre divatosabbak lesznek, mint pl a mézes meggy vagy a mézes málna.
2008. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!