Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az Auchanban kapható 'szabolcs...

Az Auchanban kapható 'szabolcsi' pálinkamárka mennyire kommersz?

Figyelt kérdés
Elvileg tényleg pálinka, mert ha nem lenne az akkor nem lehetne ráirni, de egy kétdecis üveg 6-800 forint körül van. Szerintetek milyen minőségű ez az ital? Esetleg valaki kostólta már?
2016. ápr. 11. 16:44
 1/3 Phoney ***** válasza:
100%

Mind az ötöt (asszem annyi van) megvettem 4 centesben, mikor megjelent. Az íz alapján egyértelmű, hogy pálinkák, de a többségük íze a legalapvetőbb fapados szintet sem üti meg. A törkölyt kivéve viszont kimondottan túlvizezett jellegűek, szóval lenyelni éppen nem nagy kihívás őket. Tudnék tippelni, hogy milyen módon fennmaradt feleslegekből vannak ezek kikeverve, de inkább hagyjuk.


Az alma elég ízetlen, de legalább nincsenek undorító mellékízei. Ez az egy a sorból, ami nem olyan vészes.


A törköly perverz törkölyimádóknak még elmenne, elég határozott is, de a korty végén az a lakkozott szőlőkocsányíz az nemkösz.


A szilvának odaégett kozmás aromája van, nem erős, de undorító, és a szilvaíz is halvány.


A körtének szintén alig van íze, de cserébe van egy kis technokolszaga, meg egy kis fazékíze.


A vegyesgyümölcs az vérbeli „ezmiaszar”-ízű, de szintén visszafogott, szóval lenyelni azt se nehéz.



Mondjuk én ezeknél nem számítanék rá, hogy egyenletes a minőségük, szóval lehet, hogy ha pl. veszel egy almát, akkor abban sokkal rosszabbat találsz, mint én.

2016. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mondjuk szivesebben innád ezt mint a royalt?
2016. ápr. 11. 19:46
 3/3 Phoney ***** válasza:
Az almát talán, a többit nem.
2016. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!