Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a tescoban...

Mit gondoltok a tescoban kapható Joe Garrett bourbon whiskeyről? A fehér Jim Beamhez képest milyen ize van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 21:12
 1/3 Phoney ***** válasza:

Nagyon hasonló a fehér JB-hez, csak annál is nyersebb (egy árnyalattal csípősebb, kesernyésebb, kevésbé édes). Mondjuk ha a Jimet szereted, akkor szerintem ezzel se lesz nagy bajod. Én is simán megittam magában, titokban még élveztem is :)


Csak annyi gáz van vele, hogy amennyiért mostanában mifelénk látom, annyiért jobb helyeken Jimet adnak. De kb. 3 ezerért jó vétel, ha bejön a Jim stílusa.

2016. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2920Ft tescoba a 0.7l Joe Garrett. Fehér Jim Beam meg akciósan is 4000Ft a 0.7 alapból 5800Ft. Szóval ha csak kicsit rosszabb minőség akkor simán megéri. Gyömbérrel, vagy kólával gondolom teljesen iható.
2016. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

Volt szerencsém megkóstolni megint. Ez már nem az, amit 2012-ben árultak ezen a néven (igazából ez egy német cég márkája, ami hordóban felvásárolt bourbont palackoz). Ez már nemcsak nyers, hanem ízetlen is. 25 féle bourbon whiskyt ismerek (sok olcsót is), de eddig ez az egyetlen, amit kimondottan rossznak tartok.


Persze amúgy léteznek ennél rosszabb whiskyk, de ha egyenlő arányban összekevered a Jim Beam-et a legolcsóbb vodkával, még az is sokkal (!) jobb és whiskyízűbb ennél.

2016. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!