Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be lehet rúgni 0,5 liter...

Be lehet rúgni 0,5 liter Royal vodkától és 1 liter koccintóstól?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ettol sokkal kevesebbtol is siman be lehet rugni.
2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szeder Katalin ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lehet NEM berúgni. Én eldőlnék, mint a fatuskó, utána 2-3 napig enni se bírnék.
2016. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez már a mocsárrészegség szintjét idézi elő :D vagy a detoxét
2016. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek kombó, hatalmas buli lesz... úgy kb fél óráig.
2016. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy egészségedre, de hajrá!
2016. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A vodka okés ,de az a koccintós nem hangzik valami jol!A kettő keverekének a gondolatátol is hányingerem van :D
2016. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát főleg ha kezdő vagy, ami valószínű, tekintve hogy nem tudod mennyi alkoholtól rúgsz be, akkor instant detox, de ennyi még a tapasztalt és lelkes alkoholfogyasztókat is kiüti elég szépen.
2016. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A koccintós nem emberbe való, a vodka elég lehet berúgáshoz, kezdőknek jó eséllyel a fele is... Persze ez erősen emberfüggő.

Egyszer egyetlen korty rossz minőségű bor (kóstoltatták, cserébe a bikavéréért, amiből fél üveggel toltam be, s max. egy leheletnyit éreztem) filmszakadást idézett elő nálam. Azóta nem játszom rossz italokkal. Jó, a Royalt sem ismerem, én kicsit magasabb szinten mozgok, de az mégis vodka, kicsit bizalomgerjesztőbb, de mindenképpen jobb egyedül, mint a koccintóssal...

2016. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen.. de miért ilyen hulladékokat akarsz inni? koccintós pff.. azt a csövesek isszák.
2016. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint...egy embernek??? Persze, én a detoxban kötnék ki:) Amúgy a koccintós iszonyatosan alja bor, baromira nem ajánlom. Ha muszáj, egyszer igyad, de sok alkalom szétzúzza a szervezetedet! A Royal közepes minőség, inkább csak ezt igyad, hidd el, meg lesz a hatás.
2016. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!