Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be lehet rúgni 0,5 liter...

Be lehet rúgni 0,5 liter Royal vodkától és 1 liter koccintóstól?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyi idő alatt iszod meg. Ilyesmi mennyíségű szeszt volt hogy megittam egy bulin különösebb gond nélkül pár éve fénykoromba, de 8-9 óra alatt, és úgy hogy végig ettem, ittam alkohol mentest is, akkoriba hozzá voltam szokva a piához rendesen és 100kg körül mozogtam. Mostanság 90kg körül mozgok, és kicsit elszoktam a szesztől, márciusba volt egyszer hogy ilyesmi mennyiséget ittam (6 deci tömény 1.5l sör) kb. 4-5 óra alatt, detoxba nem kellett vinni de kihánytam a belem és 4-5 óra emlékezetkiesésem volt. Szóval ha nem vagy jártas piálás terén, és nem vagy nagydarab se, akkor ennél kevesebbel próbálkozz, csak a vodka is lehet kicsapna.
2016. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!