Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb whisky az...

Melyik a legjobb whisky az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Buffalo Trace Bourbon

Tomatin 12 single malt

Crown Royal

Bushmills 10 years single malt

Olyan kéne, amit kezdő whisky ivó is tud élvezni?


2016. máj. 30. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A Crown Royal baromi jó, én nagyon szeretem. A buffalo is finom, de én annyira nem vagyok oda a bourbonért, de ez csak ízlés kérdése. A Tomatin nekem nem jött be, Bushmillst még nem ittam.


Az, hogy kezdő ivó élvezi-e abban nem lehetsz biztos. Van aki nem kap rá soha. Ha elfogadsz egy tanácsot csak tisztán, jég nélkül fogyaszd, kicsit forgasd meg a szádban, úgy adja ki az ízét. Hűteni az olcsó, gagyi whiskyket szokták, hogy kicsit elvegye az ízét, a jég pedig hamar felvizezi. Ilyen melegben én nagyon rövid időre(20 perc kb) be szoktam rakni a hűtőbe, hogy normál szobahőmérsékletű legyen, mert nagyon meleg se legyen.

2016. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Hasonló szinten vannak és mindre rá lehet fogni, hogy kezdőbarát (még a Buffalo Trace is olyan, hogy ennyi pénzből azt ajánlanám első bourbönnek), de ha ki kell emelni egyet, akkor a Bushmills 10 mindkét szempontból nagyon jó választás. Egyszerű, letisztult, de nagyon finom. Ha inkább lágyságra utazol, akkor Crown Royal, szerintem is nagyon jó, de a többihez képest elég kevés íze van.
2016. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!