Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az alábbiak közül melyik a...

Stevy kérdése:

Az alábbiak közül melyik a legegészségesebb, legjobb diéta szempontjából a fehér kenyér helyett?

Figyelt kérdés
Szóval az alábbi dolgokat tudom megvásárolni: Tesco-s Vollkorn kenyér, Ceres Sütő - Graham kenyér, Ceres Sütő - Vollkorn kenyér vagy Abonett natúr extrudált kenyér.
2015. szept. 22. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind gluténes szénhidrátbomba. Kb. az a legjobb, amiből a legkevesebbet eszed (nem teljesen, de abonettből tipikusan jóval kevesebbet eszik az ember, mint normál kenyérből, s tizedannyi abonettet jobbnak tartok, mint egy korpás valamit. de szerintem mind szörnyű).


Még ha magkenyeret mondanál, arra azt mondanám, közepes. A jó az valami rendes étel, zöldség vagy tojás vagy ilyesmi. Nem kell kenyeret enni, rengetegen nem teszik.


Ez csak a véleményem, dehogy akarom más életére vonatkozólag megmondani a tutit, megértem, hogy nem mindenkinek olyan egyszerű egyik napról a másikra elhagyni a kenyeret, mint nekem.

2015. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tescóban tudnál venni csomagolt pur-purt is. Az csökkentett ch-s, és elég egészséges.

Az extrudált kenyér finom rágcsa, de igazából csak üres kalória, egy rakat gyorsan felszívódó szénhidráttal. Sem nem egészségesnek, sem fogyókúrásnak nem nevezhető.

2015. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!