Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki jobban bírja a töményet mint a sört?

Figyelt kérdés

Üdv! Nem vagyok nagy ivó, úgy 2 havonta ha alkalom van rá fogyasztok alkoholt. Kb egy éve egy sütögetésen nagyjából 3 óra alatt megittam 4-5 sört (2-2.5 liter), előtte és közben is ettem. Nem voltam tőle részeg de szédültem, félrenyomtam a billentyűket üzenetben stb. Szóval becsiccsentettem. Azóta párszor volt ilyen sörözgetés, 3-4 után kellemesen érzem magam, 5 körül már szédölgök.

Nemrég volt, hogy sokféle töményet ittam rövid időn belül, előtte pedig csak egy könnyű reggelit ettem.

Megittam 4 feles pálinkát és 2 vagy 3 jagert. Megéreztem természetesen de nem voltam annyira se becsiccsentve mint a sütögetésnél. Egy órán belül ittam és elvileg alkohol is többnek kell, hogy legyen ennyiben.


Van még aki jobban bírja a töményet?


2016. máj. 30. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ha más kalkulátor a felét adja ki, akkor is még mindig az alkoholmérgezés tüneteit kéne produkálnod. No hát mindegy, élőben én ilyet nem láttam, hogy ezt valaki komolyabb hason csúszás nélkül betermelné, de biztos van ilyen :D
2016. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
Azok a kalkulátorok nem mindig mutatnak helyes eredményt, nekem is volt hogy kómába kellett volna lennem azok szerint, közbe meg csak tök jól éreztem magam. Igaz akkor folyamat ettem a zsíros kajákat, sok múlik ezen is. Ha valaki gyakran piál, nagyon kipihent, piálás előtt és közben is sokat eszik és mellé még nagydarab is extrém mennyiséget meg tud inni.
2016. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!