Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy nap alatt hányszor lehet...

Szozs kérdése:

Egy nap alatt hányszor lehet berúgni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer.
2016. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dehogy. Sajnos többször is.

Semmi jó nincs benne,ha teheted erre ne gyúrj

2016. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendesen egyszer. Olyan szeretlek haverkám szintig akár kétoránként.
2016. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Trafó1 ***** válasza:
100%

Kétszer, háromszor is, de közte igazából nem józanodsz ki, ha elsőre keményen nekifutsz akkor ki tudod ütni magad egész napra is.

Gyakorolni kell sokat míg ráérzel.

2016. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
legtöbbször egyszer! vagyis az a leghatékonyabb, ha egész nap megállás nélkül iszol :)
2016. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Háromnál többet még nem láttam senkitől sem. Bár ott inkább csak arról volt szó, hogy egyszer kiütötte magát reggel, lefeküdt aludni, aztán mikor délben felkelt, gyorsan ráivott, hogy ugyanazon a szinten legyen, mint lefekvés előtt. Megint elfáradt, lefeküdt, estefelé pedig újból magához tért és újra beállította a reggeli színvonalat, nehogy már rosszul legyen.
2016. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én, kiütöm magam, az három nap. Viszont volt egy kollégám, aki kómára itta magát, eldőlt és aludt egy órát. Az egy óra után, mint akit most húztak ki egy dobozból. Újra nekiállt, mint aki egy hete nem is piált.
2016. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igyatok sok vizet.

Elôitéketmentesen mondtam.:)

Tudom,én,h van ùgy h,ennyire fàj.

2016. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eggyel többször, mint józanodni.
2016. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akik szerint többször, azoktól kérdezem; ha valaki hétfőn berúgott háromszor, kedden hányszor lesz másnapos?
2016. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!