Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen olcsó félédes bort...

Milyen olcsó félédes bort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Félédes, iható/jó bort szeretnék venni 500-700 ft körüli áron a spar-ban. Fehéret vagy vöröset. Mit ajánlotok?

2016. jún. 17. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dankó! :D Olcsó és finom. Ára ne tévesszen meg.
2016. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fejből nem tudom, hogy mennyibe kerül és hol lelhetőek fel, de a Varga borok viszonylag olcsóak és ha nem is annyira jók, legalább megütnek egy minőségi küszöböt. Ebben az árkategóriában esélytelen, hogy jó bort kapsz, pláne ha nem is szárazat keresel.
2016. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
száraz is lehet, édes viszont nem(a varga, dankó édesek)
2016. jún. 17. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:
A Liszt Ferenc bort még tudom ajánlani.
2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A CBA-s Patronus félédes tokaji furmint az egyetlen olcsó félédes bor amit jó szívvel ajánlani tudok.
2016. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Phoney ***** válasza:

Abból a pénzből inkább szárazat vegyél és édesítsd magadnak. Általában jobb eredményt kapsz, mivel az alsó kategóriában félédesből eleve rosszabbat szoktak adni X pénzért, „azon úgysem érezni annyira, hogy szar” alapon.


(Nem, nem fog jobban fájni a fejed, amiért utólag édesítetted.)

2016. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dorombornak van az édes vagy a nem száraz változata. Nem tudom, a Sparban adják-e.


[link]

2016. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Tescóban van Dorombor: [link]


Az jó, olcsóbbat nem tudok

2016. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szaszaa11 ***** válasza:

Tényleg ennyire fontos az az árkategória? 1500-2000 ft-ért már jó félédes fehérek vannak!

Édes vörösről inkább nem nyilatkoznék, számomra olyan nem létezik.

2016. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak jó édes vörösborok is, de jellemzően nem Magyarországon.


Amúgy nagyon kevés mindenhez megy a félédes bor, nem értem, minek isszák. Igazán egyetlen ételt sem tudok, amihez passzolna, magában meg nem szintén nem innék, csak szárazat.

2016. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!