Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az, ami edzés (kondi) után...

Mi az, ami edzés (kondi) után még kevésbé káros: alkoholmentes sör, vagy száraz fehérbor?

Figyelt kérdés
Több órával edzés után innék, nem közvetlenül utána.
2013. márc. 27. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A borban van alkohol, de nincs cukor, az alkoholmentes sör egy cukorszirup. A sör nem fog hátráltatni az edzésben, mint az alkohol de jobban hízol tőle.
2013. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] olvasni való :DD
2013. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :-)! Igazából nekem nem az a cél, hogy full izmos legyek, csak feszesedni szeretnék. Próbálok odafigyelni a táplálkozásra, nem eszek cukrot, zsíros ételeket, de ha nagyon megkívánok valamit, akkor nem tagadom meg, persze estére semmi egészségtelent nem eszek már. Az alkoholt se tagadom meg,nem szoktam minden héten bulizni menni meg leinni magam, de néha jól esik 1-1 doboz sör. Csak azért kérdeztem, hogy mi az, ami még a legkevésbé káros.
2013. márc. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!