Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sörös üveg szállítás sporttásk...

Sörös üveg szállítás sporttáskában. Tuti ötlet vagy tanács?

Figyelt kérdés
10 üveg sört vinnék nyaralásra vonaton egy sport táskában a ruháim között, de nem tudok tuti módszert, hogy ne törjenek össze vagy folyjanak ki. Tavaly törülközőbe csavartam őket meg újságba, de az egyiknek így is le esett a kupakja és kifojt. Valakinek esetleg valami ötlet vagy tanács, hogy hogyan tudnám ezt a problémát megoldani? A válaszokat előre is köszönöm. ;)

2016. júl. 9. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem.
2016. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszel egy karton dobozost ?
2016. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy tálcán van vagy 24 doboz .
2016. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Jaja,inkább dobozost vigyél szerintem is...

1:nem zörögnek

2:nem törik szét

3: kisebb eséllyel lesz olyan a holmid..sőt nem is lesz olyan xd

2016. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

en is inkabb dobozosat vinnek, sokkal egyszerubb. ha ez nem jatszik, akkor meg... miert nem veszed meg a nyaralas helyszinen a sort? :) akkor nem kell cipelni.

esetleg ha mindenkepp otthonrol akarod vinni, akkor tekerd korbe az uvegeket 1-1 ujsagpapirral, es ugy rakd sorba a taska aljara es torolkozo szendvicsbe.

2016. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél dobozosat vagy müanyagpalackosat.
2016. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
alsógatyást ajánlok!
2016. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan a dobozos még nem jutott eszedbe? Amúgy meg minek cipelni? Ott is árulnak, ahová mész
2016. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 nemma ***** válasza:

Nem biztos, hogy van abból a fajtából dobozos, és az sem, hogy mindenhol árulják (pl.: fekete, belga sörök, stb.)

Persze nem feltételezem, hogy a kérdező ilyeneket vett, csak megjegyeztem.


Amúgy a dobozos söröknek más az íze, az üveges az igazi (illetve a csapolt, de hogy viszed el a hordót :D )

2016. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a dobozos javaslatokat, nem vagyok hulye :D ebbol a sorbol tenyleg nincs dobozos es ahova megyek ott lenyegeben nincs bolt :D na de mind egy. Valakinek otlete ezekutan a szallitasra? :/
2016. júl. 10. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!